Kırışıklık Dolgusu ve Yüz Dolgu Uygulamaları

Biz plastik cerrahların 2 tane temel düşmanı var, biri yerçekimi diğeri zaman zaman içinde yüzümüzde bir takım değişimler meydana geliyor. Göz kapaklarındaki sarkıtlar alt göz kapağında ki çukurlaşma var. Çene hattımızın daha silikleşmesi, temporal bölge dediğimiz şakak bölgesindeki çukurlaşma var. Bunların erken dönemde daha cerrahi olmayan yöntemlerle yani doğulu gibi birtakım toksinler gibi maddelerden fayda görebiliyoruz. Örneğin temporal bölgedeki şakak, bölgedeki çöküntülere yapılan.

Dolgu uygulaması yüzümüzü daha dengeli gösterebiliyor veya alındaki derinleşmiş çizgileri toksini ile beraber dolgu uygulamaları daha iyi sonuçlar veriyor. bir başka dolgu uygulama alanımız ise burundaki şekil bozuklukları tabiki hepsini dolguyla çözeriz gibi bir iddiamız yok. Ancak ufak bir kemeri olan ve daha çok şu planında ciddi bir çöplük olan hastaların bu bölgeye konacak bir dolguyla burun ameliyatı yapılmadan burnunu daha dengeli göstermemiz mümkün.

Kırışıklık Dolgusu ve Yüz Dolgu Uygulamaları

Cerrahi işlem yapılmış, burun ameliyatı yapılmış ancak birtakım asimetrilerin olduğu burunlar bunlarda da yine de olgulardan kişiden kişiye değişmekle beraber faydalanabiliyoruz, bir diğer dolgu uygulama alanımız kötü alnımızda yaşlanmayla beraber oluşan çöküntüler, gözyaşı olup deformitesi diyoruz. Genelde o bölgelere yapılan uygulamalarda kişi daha dingin fresh gösterebiliyor. Başka alan yanakların çok düz olması veya yine yılların verdiği ifade ile yanakların aşağı inmesiyle burada oluşan hacim kayıpları.

Çene hattımızın gene yılların geçmesiyle çivileşmesi, çene hattına yapılan dolgular, çene ucuna yapılan dolgular ve tabiki dudak dolguları söylemeye gerek yok. Şu bölgedeki bizi üzgün gösteren alanlara yapılan dolgular dan da hastalarımız çok memnun kalabiliyorlar. Birde üst göz kapağını çok çukur gösteren durumlarda bu bölgeye yapılan dolgular da kişilerin bakışları çok daha iyi eleştirebiliyor. Yüzümüzdeki daha hafif olan problemleri bu anlattığımız yöntemlerle çözmemiz tedavi etmemiz mümkün.

Ben herkese güzel, sağlıklı günler diliyorum, hoş çakalın.

Yorum Yaz

8 + 1 =