Uzak Durmanız Gereken 5 Kadın Tipi

Uzak Durmanız Gereken 5 Kadın Tipi

Bence hayatımız boyunca yaptığımız tercihlerin en önemlileri iş ve iş hayatımız bu 2 tercih üzerine şekilleniyor. O yüzden mutlu olmak istiyorsanız bu 2 tercih çok önemli. Bugünkü yazım bu 2 tarihinizden bir tanesini doğrudan etkileyecek. Evet kadınları sınıflandırmak hoş değil farkındayım ama yani maalesef birazdan sayacağım tipte bir sürü kadın var görüyoruz, ha bu arada sayacağım şeyler sadece kadınlar için değil erkekler içinde geçerli. Yani birazdan sayacağım tiplerin. Erkek modellerinden de kadınlar uzak durabilir, böylece herkes mutlu olur. Evet bakalım hangi tiplerden uzak duruyoruz?

1. Prenses kadınlardan uzak duruyoruz beyler, neden? Çünkü maalesef hiçbirimizin sarayı yok. Hiçbirimizin o sarayında hizmetinizde çalışan milyonlarca hizmetlisi yok ve hiçbirinizin soytarısı yok. Tamam, eyvallah. Kendinizi prenses gibi hissedebilirsiniz ama dürüst olalım beyler her şeyi ödeyemezsiniz. Yani bir prensesi mutlu edemezsiniz. Bu seni çok yıpratır. Hem ayrıca artık prenses masallarının devri bitti. Gerçek dünya hiç de öyle giyinip süslenen hizmet beklenilen balkonunda serenat izlenen bir dünya değil

Uzak Durmanız Gereken 5 Kadın Tipi2. Çok konuşan kadınlar da bu gruba giriyor. Yani çok konuşandan kastım aslında dırdır eden kadınlar ne yapsanız olmaz, beğenmezsiniz. Maalesef sonuç hep aynı dır. Hüsran yani kafanızı kuma dahi gömseniz kurtulamazsınız. Fonda sürekli sevdiğinizin sesi, tabi o süreçlerden sonra hala sevginiz varsa o yüzden en iyisi az öz sizi ve zihninizi yormayacak bir kadını hayatınıza sokmanız.

3. Belki de bu aranızda hiç açmasam daha iyi ama konusu gelmişken söylemek lazım. Paragöz kadınlardan uzak durun, çok paranız varsa ben karışmam tabi. Ama sizleri de yolunacak kaz gibi görmelerini istemem, para kazanılır, harcanır, para amaç değil araçtır. Sizin önünüze geçmesine sakın izin vermeyin. Yani demek istediğim tercih edilme sebebiniz sizin paranız olmasına asla izin vermeyin.

4. Hiç arkadaşı olmayan hatta ailesiyle görüşmeyen bir kadın maalesef sizin için ideal bir eş olamaz. Hayatında yalnızca siz olacağınız için tek odak noktası siz olacaksınız. Eyvallah odak noktası olmak çok güzel ama, bir süre sonra bu süreç sizi sıkar. Paylaşımda bulunmalısınız ama yani hem annesi hem babası hem en yakın arkadaşı. Osu busu olamazsınız. Yani insanların ailesiyle, arkadaşlarıyla ve tabii ki kendisiyle baş başa kalmaya ihtiyacı var. Sonuçta her birinin paylaşımı ayrı. Her birinin insana kattıkları, ayrıca ayrı kaldığınız zamanlarda birbirinizi özlemek, o kavuşmanın heyecanını yaşamak da bambaşka birşey.

5. Aşırı kıskanç hanımlar bence fena. Bu arada siz güven vermiyorsanız oraya diyecek bir şeyim yok. Kadınlar yani sen ne yapsan yeridir, ha yok ben çok mülayim bir beyefendiyim diyorsanız arkadaşlar o kıskançlık sizi çok sevdiğinden değildir. Uzak durmanız gereken bir kadın olduğu içindir. Nefes alamazsınız, sürekli rapor vermek zorunda kalırsınız. Ayrıca her şeyiniz radardan geçer işin özü, kendimizi, kıskançlığı hissedersiniz. Ama ne gerek var? Güzel, huzurlu, mutlu bir ilişki varken böyle topa girmeyin. Bence önceliklerinize, tercihlerinize dikkat edin. Beyler yani ne istiyorsunuz, ne bekliyorsunuz? Size altın cümle söyleyeceğim güzellik alınana kadardır. Görünüşe aldanmayın, önemli olan gerçekten sizinle uyum kafa yapınızın ne istediğinizi, ne beklediğinizi gerçekten hayattaki beklentilerinizin benzerliği yani görüyorsunuz. Mutlu olmak hiç de öyle sandığınız kadar zor değil. Tabi doğru tercih yaptıktan sonra, hoşça kalın.

 

Yorum Yaz

60 − 51 =