Ünlüler İstanbul’un hangi semtlerinde yaşıyor?

Ünlülerin Oturduğu Semtler Ve Evleri Türkiye’nin ünlü isimleri nerelerde oturuyor?

En çok hangi semtleri tercih ediyor biliyor musunuz? İşte ünlülerin oturdukları semtler ve evleri Beyazıt Öztürk, bebek teki evinden taşındı. Gürültüden ve trafikten bunalan şovmen Ayazağa’na ormanla çevrili bir alan içinde yer alan projeden 2 buçuk milyon lira değerinde bir ev aldı. Engin Altan Düzyatan ve Neslihan Alkoçlar, Engin Altan, Düzyatan, eşi Neslişah Alkoçlar ve oğlu Emir’le aylık 15.000 lira ödedikleri Beykoz çubuklu vadi evlerinden villa satın aldı. Ünlü oyuncu eve 2 buçuk milyon dolar ödedi. Daha önce Zekeriyaköy’de yaşayan Tolgahan Sayışman la 2 yıl birliktelik sonrası evlendiği Almeda abazi yeni evlerine taşındı.

Ünlüler İstanbulun hangi semtlerinde yaşıyor?Çift Zincirlikuyu’daki lüks bir rezidansta yaşayacak. Gökçe bahadır, adı efsane dizi ile gündemde olan Gökçe bahadır, dizi ve reklam filmlerinden kazandıklarını gayrimenkule yatırdı, 35 yaşındaki oyuncu Suadiye’de deniz manzaralı 4 artı bir ev satın aldı. Oğulları Azur Benan ı kucaklarına alan Gülşen ozan Çolakoğlu’n çifti, Rumeli hisarında taşındı. 3 katlı bir villa tercih eden ailenin aylık 13000 € yaklaşık 60.000 lira kira ödeyeceği iddia edildi.

Çift yakın çevresine büyüyen aileleri için daha rahat edecekleri bir eve taşınmayı tercih ettiklerini söyledi. Tarabya’daki villasının yanı sıra riva’da çiftliği olduğu bilinen megastar. Selenium country den 1000000 dolara lüks bir daire aldı arda turan, İspanya’nın Barcelona takımında oynayan arda turan, Bahçeköy’e saklı koru evlerinde bir villa satın aldı ve diğer ünlülerimiz Ezgi Mola Nişantaşı’m Melisa Aslı Pamuk Etiler Kenan İmirzalioğlu, Sinem Kobal Çifti, Emirhan Burcu Esmersoy, Emirhan Begüm Birgören Bebek, Zerrin Tekindor’un Ulus Ajda Pekkan, Arnavutköy Nebahat Çehre Etiler.

Yorum Yaz

78 − 76 =