Ultherapy İle Gençleşme – Dolgun ve Hacimli Dudaklar

Ultherapy İle Gençleşme

Ultherapy, cildin kendi doğal tamir mekanizmalarını tetikler. Bu sayede taze kolajen üretimini başlatır ve ciltte sıkılaşma sağlar. Ultherapy kaldırma yetkisi ile çene ve boyunda sarkma ya toparlayan dekolte bölgesindeki kırışıklıkları düzelten ve kaşlarda lifting etkisi sağlayan bir yöntem altını çizelim. Bütün bunların tek bir seansta yapıyor.

Bu arada bu terapinin fbi onaylı tek ultrason sistemi olduğunu da belirtmek isterim. Ultherapy diğer yöntemlerden ayıran en önemli özellik atış yapılacak katmanın hekim tarafından ultrason da görülebilir olması. Koleji’nin üretilip lift etkisini göstermeye başlaması yaklaşık 2-3 ay kadar sürer.

Bu terapi ile elde edilen sonuç 12 yıl kadar devam etmekte. Ultherapy etkisi klinik çalışmalarla kanıtlanmış ve tüm dünyada bir milyonun üstünde tedavi ile kanıtlanmış cerrahi dışı bir yöntem. 35 yaş üstünde olup cildinde sarkma ve gevşeme hisseden ama aynı zamanda da cerrahi düşünmeyen gruplar için ideal. bir yöntem özet olarak teknolojinin vardığı noktada daha sıkı bir cilde sahip olmak ve yüz ovali geri kazanabilmek mümkün.

Ultherapy İle Gençleşme Dolgun ve Hacimli DudaklarDolgun ve Hacimli Dudaklar

Ben dudakları bir resme benzetiyorum. Onu çevreleyen yüzünde bir çerçeve gibi düşünürsek aslında yüzümüzde en ön planda olan bölge dudaklarımız, hastalarımız bizi dudakları ile ilgili farklı gerekçelerle başvuruyorlar. Dudakların ince olması belirgin az olması gülümserken üstü dan kaybolması ve hatta nemin yetersiz olması gibi. Ama her başvuran hastanın gözlerinde şöyle bir endişe hissediyorum ya abartılı bir uygulama olursa. Ya doğallıktan uzaklaşır sak tüm bu ihtiyaçlara hidrolik asit dolgu uygulamaları ile yaklaşıyoruz.

Bunu yaparken doğallığı kaçırmamak adına hastamızın cildin durumunu ve yaşını göz önünde bulundurarak tedavinizi planlıyoruz. Daha demin öngörülen zarif ve doğal dudaklar için gençlerdir. Resim ön plana çıkabilir. Yani daha dolgun hacimli, belirgin dudaklar elde edebiliriz. Belli bir yaşın üstünde ise cildin genel durumuna dikkat ederek yani. Resim çerçeve ilişkisini göz önünde bulundurarak hareket etmeliyiz. Bu şekilde her zaman yaşımızın en iyi halini yansıtan bilmemiz mümkün.

Yorum Yaz

− 2 = 4