Terlemeye Çözüm Terleme Botoksu 6 Ay Etkili

Terleme amacıyla yapılan botoksu daha çok koltuk altı yaz öncesi koltuk altında tercih etmekteyiz ama bazen de kişilerin dururken çalışırken de avuç içlerinin ve ayak tabanlarının çok terlediğini görebiliyoruz. O bölgelerdeki kıl köklerini bloke ederek terlemeyi geçici olarak durduran botoksun etkisi de tartışılmaz.

Çok iyidir. Koltuk altı ayak tabanı avuç içlerini ortalama yılda bir kez yapılan botoks uygulamalarından sonra terlemenin tamamen ya da geçici olarak azaldığını görmekteyiz.

Terlemeye Çözüm Terleme Botoksu 6 Ay Etkili

Bu bölgelere bölgesi çok hassastır parmak uçlarınla yapılan botoks da özellikle parmağın mimik hareketlerin de azalmaya zor yapmaya sebep olabilmektedir. Koltuk altı botoksu kişinin geçici olarak o bölgeden terlemesi ve kokunun az olmasını sağladığı için de yaz döneminde erkeklerin ve bayanların son derece çok tercih ettiği bir durumdur. Kadınların botoks uygulaması ortalama 10-15 dakika sürmektedir.

Bu 90 sonra normal. Terleme botoksu ondan sonra normal hayatımıza devamedebilmekte siniz. Sadece terleme botoksu yaptıran kişiler de o gün için sıcak suyla duş almayı önermekteyiz. Bunun dışında özel olarak istenen bir durum yoktur. Botoksun etkisi ortalama 35 günde ortaya çıkacak bir hafta 10 günde tam olarak oturacaktır. Sonrasın da terlemenin olmadığını, geçici bir sürekli olarak tabiki olduğunu, altıncı aydan sonra da yavaş, yavaş geri döndüğünü göreceksiniz.

Yorum Yaz

76 − 66 =