Sosyal Medyada Kadınları Etkilemenin 8 Yolu

1. Öncelikle siz nasıl kızın profilini inceliyor sanız onun da sizin profilinizi inceleyeceğini unutmayın. Tamam, bazıları sadece kızın profil fotoğrafını inceleyebilir ama kızlar detaycıdır. Unutmayın yani yıllar evvel sosyal medya hesabınızı ilk açtığınız zamanlardaki fotoğraflarınıza bile bakarlar. O yüzden profilinizi alıcı gözle ele alıp bir güzel düzenleyin öyle sürekli birbirine benzer selfie pozları paylaşmayın, yani biraz daha ilgi çekici olmaya çalışın. Gezdiğiniz yerleri eğlendiğiniz anıları paylaşın. Fitness yaparken fotoğraflarınız da ilgi çekmez. Onun yerine şık olun ve kaslarınızı hafiften gösterecek fotoğraflar paylaşın. Hobileriniz ile alakalı fotoğraflar paylaşın ki aslında ne kadar sosyal kültürlü biri olduğunuzu karşı tarafa hissettirin.

2. Takip ettiğiniz kişiler de önemli hep aynı tarz kızları, hatta bolca kızları takip ediyorsanız, karşı tarafa güven vermezseniz ünlü güzelleri takip ediyorsanız güven vermezseniz, takip ettiğiniz kişiler arasında ilgi duyduğunuz alanlara yönelik hesaplarda olsun. Komedyenler, sporcular, yazarlar, gezginler sanatçılar ama sadece kadın olanları değil işte ilgi alanlarınıza göre bir seçki hazırlayın. Arkadaşlarımızı, ailelerini takip edin. Yani bunu söylememe gerek yok herhalde değil mi? Hesabınız sizin portföyümüz öyle düşün. Yani sizi tanımayan insanlara ilk izlenimi verecek olan o, yeterince ilgi çekici olmazsanız güven vermezseniz üzgünüm mesajlarınıza cevap alamazsınız.

3. Sosyal medyada gördüğünüz her güzelin fotoğraflarına beğeni atmayın. Yani beğenmiyorsanız da bunu belgeleyin. Bakın geçin kalıcı iz bırakmayın arkanızda. Karşınızda gizli bir ajan olacak. Bunu unutmayın ve tedbirli olun. Bu arada beğendiğiniz iletişim kurmak istediğiniz kızın da her fotoğrafını beğenmeyin konuşuyor olabilirsiniz. Ama siz yinede bunu yapmayın. Yani sonuçta her paylaşımı beğenen erkek kızları itici gelir. Ne yaparsan görüyorum, takipteyim imajını vermeyi seçici olduğunuzu hissettirin. Siz cool beyfendisiniz unutmayın.

Sosyal Medyada Kadınları Etkilemenin 8 Yolu4. Evet ilk izleniminiz profiliniz tamam sıra geldi mesaj atmaya, merhaba selam ne haber gibi klişe mesajlarınıza cevap almak oldukça zor haberiniz olsun, yani sizin bu tarz mesajlar atan rakiplerinizden sıyrılmanız lazım. Kızın dikkatini ilgisini çekebilmelisiniz ki cevap alabilirsiniz. Her ne olursa ne soru işareti bile atsanız cevap gelir. Ama maalesef henüz o kadar ünlü değiliz. Peki öyle değilse ne yapacağız? Kızın profiline tekrar bakın, ilgisini çekecek. Farklı kıza özgü bir şeyler bulmaya çalışın. Bu tamamen sizin yaratıcılığınızı bağlı. Yani şimdi ben burada bir şey desem hepiniz yanacaksınız, oda özgün olmayacak haliyle ama şöyle bir şey söyleyim, fotoğraf atabilirsiniz. Yani mutlaka dayanamayıp bakacaklardır ama dikkat edin o fotoğrafları da olmasın

5. Sohbet etmeye başladığınızda sıkıcı konulara bir kere hiç girmeyin. Arkadaşlarımızla, hocalarımızla yaşadığımız problemlerden işle ilgili tatsız durumlardan hele hele eski sevgilinizden hiç mi ama hiç bahsetmeyin. Yani eğlenceli olmaya çalışın. Aksi halde ilgi kaybedersiniz. Kız sizinle konuşmak yerine televizyon izlemeyi ya da başka arkadaşlarıyla sohbet etmeyi tercih edebilir. Neden can sıkıcı konulardan bahsetmek isterim ki? Yani sonuçta kız sizin psikolojiniz değil, o sizin beğendiğiniz kız ilgi çekici, eğlenceli konulardan bahsedin ve kızı dinleyin ki laf lafı açsın yani konuşma sırasıda gelsin diye beklemeyin. Onu gerçekten dinleyin, ortak ilgi alanlarını bulmaya çalışın. Ya bulmaya çalışın ki 2 taraf içinde hoş keyifli bir sohbet olsun, keyif aldıkça daha çok konuşmak isteyeceksiniz ama bunu abartıp da kızın kafasını ütülemeyin. Yani her şeyi dozunda güzel.

6. Sakın kendinizi olduğundan farklı göstermeyin zaten amacınız sanal ilişkinizi gerçeğe dönüştürmek, olmadığınız biri gibi konuşur. Kendinizi bambaşka biri gibi tanırsanız elbet gerçekleşecek olan buluşmanız da tüm yalanlarınız ortaya çıkar ve ilişkiniz başlamadan biter. Yani ilgi çekici biri olmak için yalan söylemenize gerek yok.

7. Buluşma için biraz sabırlı olmamız gerekiyor. Yani 2 gün konuşup üçüncü gün buluşacağız diye düşünmeyin arkadaşlar önce biraz emek harcamanız gerekiyor. Yani kızı tanımadan iyice merak etmeden ve en önemlisi güvenmeden konuşmak istemeyecektir. Anlıyorum sabırsızlanıyor sunuz, beklemek istemiyorsunuz ama maalesef kızlar böyle daha doğrusu işin kuralı böyle, siz buluşma teklif etmeden önce numarasını almaya çalışın, yazışmak yerine telefonla konuşmak, seslerini duymak eminim ikinize de çok daha iyi gelir. Yani sanal ortamınıza birazcık da gerçekten yaklaşırsanız hem yazılı ifade edin. Tabii yüze gelmek yüz yüze konuşmak işin en güzel tarafı ama bunun için biraz beklemelisiniz. Yani yazışıp konuşup buluşmak için doğru anları bekleyin.

8. Doğru anın geldiğini hissettiğinizde, ki bu doğru anın geldiğini nasıl hissedersiniz? Artık çok daha samimi iseniz daha sık haberleşiyor sanız tamam ya artık birbirimizi çok daha iyi tanıyoruz diye düşünüyorsanız. Konuşmayı teklif edebilirsiniz ama burada dikkat etmeniz gereken şey, buluşma yerinin güven vermesi, kalabalık halka açık yerlerde buluşmayı teklif edin ki kızı ürkütmesin mesela bir avm olabilir. Taksim Beşiktaş, Kadıköy gibi kalabalık ortamlar olabilir ıssız tenha güven vermeyen yerlerde buluşmayı teklif ederseniz üzgünüm teklifiniz onaydan geçemez. Bu yöntemleri uygulayıp sosyal medyadan beğendiğiniz kızla buluşmaya gidebilirsiniz.

Yorum Yaz

− 1 = 1