Switch Lazer ile Leke Tedavisi

Bu leke tedavisi zor bir tedavidir. Hiçbir zaman hiçbir hastaya yüzde 100 garanti verilmeyen belki de tek uygulamadır diyebilirim. Leke uygulamasında özellikle günümüzde lazer teknolojilerin de kullanılan medikal ürünlerin teknolojik olarak üstünlüğü nedeniyle leke tedavisin de daha iyi çözümler bulunabilmektedir. Leke tedavisi uzun dönem de yapılması ve tekrarlanması gereken bir tedavidir. Leke tedavisin de özellikle sonbahar ve kış aylarını tercih edilmektedir.

İlkbahar ve yaz aylarında koruma uygulamaları yapılmaktadır. Leke de uygun görülen kimyasal ürünlerin yanı sıra artık günümüzdeki lazer teknolojileri leke derinliğini azaltmak, lekeyi tamamen söküp atabilmektedir ama bu demek değildir ki bir daha lekelenme yiyeceksiniz lekeli.

Eğer hassasiyetiniz varsa bundan sonraki süreçte hormonal sebepler yaş mevsimler nedeniyle lekelenme durumunuz kullanılan ilaçlara bağlı olarak da artabilir. O yüzden leke tedavisinden sonra muhakkak koruma tedavilerinin yapılması hastalara önerdiğimiz bir durumdur.
Switch Lazer ile Leke Tedavisi

Lekeyi artıran özellikle yaz dönemin de korunmasız güneşlenmek, lazer epilasyonu yapılıp güneşe çıkmak, solaryum kullanmak kullanılan birtakım ilaçlar lekenin ya da genetik sebepler bazen hiç iyi bilinmeden kişinin daha çok yüklenmesine sebep olabilmektedir.

Yaşlılık lekeleri el üzerindeki lekeler de lazer teknolojininsi uygulamalarıyla yaşlılık lekelerini görmüyoruz diyebilirim. Ortalama üç ya da dört seans ayda bir yapılan lazer uygulamalarıyla kişi yaşlılık lekeleri alınabilmektedir.

Yorum Yaz

11 − 4 =