Lazerle Yüz Germe ve Gençleştirme Nasıl Yapılır?

Plas sarayda birçok ameliyat yapıyoruz. Tabiki esas işimiz ameliyat, ameliyatlar bizim esas yaptığımız işlemlerin ana maddeleri ama ameliyatları desteklediğimiz ya da ameliyatların yerini alabilecek en geçerli tedavi yöntemleri ise günümüzde güncel tedavi yöntemleri, lazer tedavileri yüz germe eskisi kadar artık belki çok yapmak istemiyoruz. Çünkü komplikasyonları yara iyileşmeleri sonrası normal hayata dönmemiz çok daha zor.

Ama germenin yerine cildimizi daha kaliteli hale getirmek, yüz germe etkisi yaratmak, cildimizdeki lezyonları kumaşın kalitesini artırmak için lazerler elimiz kolumuz, ayağımız, her şeyimiz aynı zamanda ameliyat sonrası oluşan problemleri gidermekti.

Birçok işlemleri kombin etmekte de kullanmaktayız. Herhangi bir göz kapağı operasyonu yerine lazerle hiç operasyon yapmadan göz kapaklarını tedavi edebilmekteyiz. Aynı şekilde çene altında gıdı bölgesinde kollarda birçok alanda hem yağları eritmek.

Hemde aynı şekilde cildimizi gelmek için lazerleri kullanmaktayız. Kılcal damar tedavisinde yeni saç oluşumuna kadar yüzümüzdeki ben lerin alınmasına kadar cilt lekelerinin tedavisi ne kadar uzman ellerde lazerler gerçekten muhteşem sonuçlar vermekte. Tabiki bu lazerler kullanmak o kadar basit bir şey değil. Hepsinin belli bir zamanı var. Hepsinin belli ayları var, kullanacak zamanlar var. Bunların sonrasında kullanılacak tedavi prosedürlerinde uzman doktorlar tarafından planlanması gerekiyor.

Lazerle Yüz Germe ve Gençleştirme Nasıl Yapılır?

Dolayısıyla mutlaka emin ellerde olması lazım, 3-4 çeşit kullandığımız lazerler var. Bunlar küs lazer leke tedavisi ve dövme silme tedavisi için kullanıyoruz. Kılcal damar tedavisinide enyak lazerlerle yapmaktayız. Aynı zamanda rosa dediğimiz ciltteki kızarıklıklar ciltteki portlandtan dediğimiz ciltteki doğumsal gelen kırmızı anomalileri de bu lazerle tedavi edilmektedir. Fraksiyonel lazer hem yara izlerinden hem skar tedavilerine kadar hemde cildinizin gerginleştirilmesi pürüzsüzleştirirmesi ne kadar birçok alanda fraksiyonel lazerler kullanmaktayız. Hepinize sağlıklı mutlu günler dilerim.

Yorum Yaz

− 2 = 8