Lazer Yardımlı Liposuction

Merhaba, bugün size lazer yardımlı liposuctionı anlatacağım lazer yardımlı liposuction temel kullanım alanı vücut şekillendirmektir. Yani kilo vermeniz değildir. Tartıda çok bir şey fark etmez ama kilo vermekle elde edemeyeceğiniz sonuçlar elde edebiliriz. Diyete spora alternatif kesinlikle değildir.

Diyet ve spor yaptıktan sonra kalan vücut şekillendirme yerini çözmeye yarar. Yani mesela siz kilo verdiniz ama beliniz kalın kaldı, baseninizi kalın kaldı. Karında hala bir miktar istemediğiniz yağlanmanın var ya da erkek göğüs büyümeniz var. Bunu diyetle sporla tam çözemediğiniz, dolayısıyla diyet ve sporla çözemeyeceğimiz vücut şekil problemleri çözmeye yarar.

Bunu nasıl yaparız?

Öncelikle yağı daha kolay alınabilir, bir hale getiririz ve yağı dışarıya doğru alırız. Diyetle sporla hücresinin sadece boyutunu küçültürsünüz ama lazer yardımlı liposuction da bu yağın sayısını da azaltır. Dolayısıyla daha kalıcı sonuçlar elde edebiliriz ali paşa’nın temel avantajlarından bir tanesi de deli küçülmesi ve deriyi kasa yaklaştırma sınır bunu nasıl yapmaktadır? Yanık etkisiyle yapmaktadır.

Lazer Yardımlı LiposuctionVücutta oluşan yanık vücut için bir alarımdır ve vücut bu yanı küçülmesi gerekir. Küçültecek, daha çabuk iyileşecektir. Biz yıllarca yanık kontraktürü yani çekimleriyle uğraştık. Bunları açmaya uğraştık. Şimdi bunları deri küçültmek için kullanmaktayız. Yani yağı aldıktan sonra derinin bol ve sarkık kalmasını azaltan yöntemlerden biriside lazer yardımlı liposuctiondır.

Bu konuda fe onaylı cihazlar kullanmaktayız ve bunu yaparken eş zamanlı olarak dokudaki ısıda ölçmek değil, 3 ayrı dalga boyunda lazer sistemleri kullanmaktayız. Ya deli ile kas arasındaki dokuya ve deriye ait spesifik lazer sistemleri kullanmaktayız.

Bunlar sayesinde deri ciddi olarak küçülmektedir ama bazı hastalarda deri o kadar boldur ki lazer yardımlı liposuction da yetmez ve onlar da germe ameliyatları gerekir. Yani aşırı kilo vermiş ve doğumlara bağlı sarkıklık fazla olan kişilerde. Germe ameliyatları, karın germe, bacak germe gibi işlemleri de lazer Liposuction a ilave etmekteyiz.

Hepinize sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

Yorum Yaz

+ 39 = 42