Lazer Liposuction liposakşın İle Bölgesel Zayıflama

Liposuction bölgesel yağlardan arınma yöntemidir. Liposuction işlemlerin de hasta konforu ve hekimin rahat çalışması nedeniyle gene size tercih etmekteyiz. Tabi bu yapılacak bölgeye hastanın durumuna göre de değişebilecek bir süreçtir. Eğer küçük bir bölgeden liposuction yapacaksak o durumlarda lokal anestezi tercih edilebilmektedir. Liposuction operasyonların da günümüz de artık lazer liposuction tekniği çok revaçtadır çünkü bu özer dalgaları yağlı bölgeyi parçalayarak yağların dağılımının düzenli olarak alınmasını sağlamak.

Sonrasında özellikle eski dönemler de gördüğümüz ya da fazla yağlanmaya bağlı olarak gördüğümüz dalgalanma, sarkma gibi sıkıntıların ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Lazer liposuction ince kanüller ile bölgesel yağlara girerek yılın parçalanarak ince kanüller ile çekilme tekniğidir. Liposuction bir zayıflama metodu asla değildir kontur dediğimiz vücut kontrolünü yani vücut hatlarının belirginleştirme düzeltme operasyonudur. Her zaman hastalarımız şunu sorar, liposuctiona giriyorum, kaç kilo zayıflayacağını her zaman şunu söyleriz.

Lazer Liposuction liposakşın İle Bölgesel Zayıflama

Liposuction sonrasında istediğiniz vücut şekline kavuşmanız için hızlandırma ve yaklaşma operasyonu yapılmaktadır. Size zayıflatma ya da germe operasyonu kadar iddialı bir işlem değildir. Lazer liposuction işlemleri ya da klasik pazarların işlemlerinden sonra ortalama hastalarımıza iki hafta kadar kullanacakları bir korse giydirmekdeyiz bu korse ince bir iç çamaşırı şeklinde olup sizin normal günlük kıyafetlerinizi rahatça giyebilmenizi sağlamaktadır. Liposuction yapılan bölgeye göre genişliğe göre iyileşme süreci çok değişiklik göstermektedir. Operasyondan sonra genellikle birinci günde hastaneden taburcu edilmektesiniz.

Ortalama bir buçuk, iki hafta sonra da içinizdeki korsesi çıkarak normal hayatına dönebilmektedir. Ama eğer vücudunuz hassas ve morarmalar ödemler ortalama bir buçuk iki hafta vücudunuzda kalacaktır. Bunların hiçbiri kalıcı değildir. Liposuction işlemlerinden sonra acaba başka yerlerden kilo alır mıyım endişesi kişiye yaşayabilmektedir. Liposuction o bölgedeki fazla yağ hücrelerinin alınması operasyonudur. Normalden daha fazla bu sene göbeğe bacak içine yerleşmiş yağların, sayıların azaltılmasıdır.

Siz eğer liposuction işleminden sonra diyetinize dikkat etmez, düzenli kilolar da kalmazsanız yine kilo alacaksınız ama bu kilo artışı her bölgede yine eşit olarak yapılacaktır. Liposuction yapılan bölgelerde yağlanma olacaktır. Yağ hücreleri doğuştan beri vücudumuzda sabit sayıda olan hücrelerdir. Liposuction işlemi bölgesel olarak yağ hücre sayısını azaltır ancak yağlanma süreci dediğimiz süreç ise yağ hücreleri hacimce büyüyecektir.

O yüzdende evet liposuction işlemlerinden sonra vücudunuzun diğer bölgeleri yaralandığı gibi liposuction yapılan bölgelerde artışı göreceksiniz liposuction geniş bölge liposuction komplikasyonlarından emboli riski her zaman vardır. O yüzden liposuction basit bir operasyon değil, ciddiye alınması gereken bir operasyondur. Tam teşekküllü hastanelerde çekap’ tan sonra yapılması gereken ve mümkün olduğu kadar az bölge kısa sürede yapılması gereken bir operasyondur. Lazer liposuction yağ emboli riskinin daha da azalmasını bize göstermektedir.

Yorum Yaz

61 − 52 =