Lazer Epilasyon ile Tüyler Tamamen Biter mi?

Lazer epilasyon da günümüzde lazer teknolojisinin artmış olması bize her bölgede her kıl tipine uygun lazer cihazlarının kullanmanızı sağlamak imkanı vermiştir. Bu sayede kişinin bitmez dediğimiz kol bölgesinde, bacak bölgesi, genital bölgesi göbekteki tüylerinin uzadığını ve tamamına yakını neredeyse bittiğini görmekteyiz. Özellikle yaz döneminde bronz tene dahi yapılabilecek lazer teknolojisi sayesinde. Köyler insan atılarak döküldüğünü gördüğümüz yine bir ayrı lazer teknolojisi vardır ki, özellikle yazın başladığı dönemlerde en çok ondan faydalanmaktayız.

Kül switch lazerler yüz bölgesinde, dekolte de, sırta, göbek bölgesindeki sarı ve ayva tüylerinin sarılarak dökülmesini sağlamakta, belirli aralıklarla da tekrarlanması gerektiği uygulamalardır. Bu sayede hem cilt kalitesi artmakta hem de cildin tüylerin alınması sağlanmaktadır. Özel yapılan bazı lazer teknolojileri de siyah derin kılların tamamen vücuttan arındırılmasını sağlamak da özellikle erkekte ve kadın da ortalama 46 seans da bacak, kol genital bölge ve koltuk altı tüylerinin bittiğini görmekteyiz. Lazer teknolojilerin de önemli olan kişinin yaşıdır, hormonal durumudur. Yapılan makinadır ve mevsimdir.
Lazer Epilasyon ile Tüyler Tamamen Biter mi?

Eğer kişi ergenlik döneminde ya da çok ileri yaşta is AS makina. Lazer cihazı kılları göremeyebilir. Yaz döneminde her makineyi kullanamazsınız. Kadın ya da erkek olmasına göre makineniz değişecektir. Belirli ortalama 46 seans da vücut kıllarından kişiler alınabilmektedir. Yüz bölgesi hiçbir zaman avuç içi gibi kılsız bir bölge olmadığı için sarı ayva tüyleri kalıcı olarak kalabilmektedir. Bu durumda da kül switch lazerler hem cilde parlaklık sağlamakta hem de tüylerin temizlenmesini sağlamaktadır.

Yüzün lazer uygulamaları sonrasın da sauna, hamam, kese gibi işlemlerin yapılmasını ortalama 48 saat yasaklıyoruz. Lazer uygulamalarından sonra sadece ara bakımlar da kişinin tüylerini keserek almasını ağda ip ve çekme gibi uygulamaların yapılmasını çünkü bunların hem ciltteki elastikiyetini sıkıntıya sokacağını hem de lekelenmeye sebep olacağını mutlaka hastalarımızı anlatmak tayız.

Bazen lazer uygulamalarından sonra kişinin tüylenmesinin daha da arttığını duyabilmekdeyiz işte bu hormon aynı sebeplerle ya da farklı makinelerin farklı bölgelerde kullanılmamasından olduğunu görüyor, görmekteyiz. Köy switch lazerler özellikle yaz kış 01-10 sene daha uygulanabilmesi nedeniyle de bizim kurtarıcımız olmaktadır.

Yorum Yaz

5 + = 13