KÖK HÜCRE İLE SAÇ EKİMİ

Merhabalar bugün size kök hücreli saç ekimi nedir? Onu anlatacağım kök hücre ile saç ekimi hemen kulağın arka bölgesindeki fibroblast ilk aktivitesi yüksek olan yağ hücrelerini saç ekiminin içine dahil etme işidir. Yani dolar, bölgedeki 3000 yada 4000 greft saçınızı aldıktan sonra ektiğimizde 700-1.500 greft civarında saç çıkmasını amaçlamaktayız.

Kök hücreli saç ekimi yaptıracak kişilerin donör bölgede daha az saçlarının olduğu ya da ekim alanlarının kan dolaşımının zayıf olduğu kişiler, kök hücreli saç ekiminin ana hedefidir.

2 Yada 3 seans mı yapılacaksa çekimlerinde tek seansta kök hücreli yaparak sonraki 2. seanstan kurtulma şansınız bulunmakta. Kök hücre saç ekimi normal saç ekimi ile aynı işlemdir ve herhangi bir ağrısı acısı yoktur. Normal saç ekiminden yalnızca 15 dakika daha fazla sürer. Kök hücre kulağın hemen arka bölgesindeki plastik aktivitesi yüksek yağ hücreleri alınarak özel bir adım ile ayrıştırılır.

KÖK HÜCRE İLE SAÇ EKİMİAyrıştırılan kök hücreler saç ekimi esnasında hemen saç ekilen derinin altına enjekte edilir ve saç ekimi böylece gerçekleştirilir. Daha sonra bir yıl sonra bekleyeceğiniz her şeyi 3-4 ayda görmeniz mümkün.

Kök hücreli saç ekimi yapıldığı zaman normalde alacağınız başarının 2-3 katı daha fazla bir başarı elde edersiniz. Saçlarınız olması gerekenden 2-3 kat daha fazla hızlı uzar ve daha çok sayıda çıkar. Onun için donör alanı az olan kişilerde ve özellikle kadınlarda kök hücre ile saç ekimi kesinlikle tavsiye edilir.

Operasyon aslında elde ettiğiniz sonuca göre oranlarsanız skalasına göre pahalı değildir. 3 ayla 6 ay arasında kök hücre işlemi yaptırırsanız daha önceki yaptırdığınız saç ekimi kök hücre saç ekimine dönüşüverir. Operasyon sonuçlarını hemen saç ekiminden sonra görmeye başlarsınız. 3 ay sonra bir, fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz. Aktif saç dökülmesi yaşıyorsanız saç ektirmeniz mümkün değildir. Oysa kök hücreli saç ekimini bir araştırın derim.

Çünkü kök hücre ile saç ekimi aktif saç dökülmesinde de yapılabilmekte iyi günler diliyorum.

Yorum Yaz

44 − = 35