Kızların dikkatini çekmenin 6 yolu

Kızların dikkatini çekmenin 6 yolu

Her ortamda fark edilen sevilen, beğenilen tüm kızların gözdesi beyefendi olmak istiyorsunuz. Tamam o zaman birazdan sayacağım 6 maddeyi hemen uygulamaya başlayabilirsiniz, gelin her ortamda fark edilmesini sağlayacak yöntemlerden bahsedelim ve merak etmeyin fark edilmeniz için çok yakışıklı ya da zengin olmanıza gerek yok. Zaten çok zenginsiniz, ister istemez fark ediyorsunuz. Kasmayın yani, siz sadece şu 6 yöntemi uygulayın, yeter.

1 Öncelikle gülümseyin, her zaman her koşulda gülümseyen bir beyefendi oldum. Çünkü gülümsediğin zaman ortama pozitif bir enerji verirsiniz. Ortamda hiç kimseyi tanımıyor olsanız dahi karşınızdakine bir kere gülümser seniz onlara güven verirsiniz. Onlarda sanki sizi tanıyormuşum hissi uyandırırsınız, ortamı yumuşatır sız aslında böyle sadece etrafındakileri değil kendinizi de çok rahatlatırsınız, sonuç olarak herkesin iyi hissetmesini sağlarsanız, siz gülümsediğinizde fark etmeseniz de etrafınıza ışık saçarsınız.

İçinizde cesur yürekler varsa bir günü somurtarak, diğer günü gülümseyerek geçirip söylediklerimi test edebilir.

2 Kendinizle barışık olun. Bedeninizi ve ruhunuzu olduğu gibi kabul edin. Vücut ölçülerinize göre her zaman şık giyinin kombinlerin uyumuna dikkat edin. Temiz, özenli ve tarz olmaya çalışın. Kilolu ve kısa boylu olabilirsiniz, ama bunlar size engel gözükmesin. Her beden her tarza uygun giyinmek mümkün. Siz yeter ki kendinize yakışanı giyin ve ortamları dalın şık olduğunuzda, emin olun fark edeceksiniz.

Kızların dikkatini çekmenin 6 yolu3 Ortamlarda dalın derken ciddi sosyal olun, yani evde fark edilecek değilsiniz herhalde merak etmeyin. Sosyal mesafeyi koruyarak ve maskeleri takarak da sosyal yaşayabilirsiniz. Açık hava etkinliklerine katılabilirsiniz, ya da online etkinliklere katılabilirsiniz. Tabi böyle ortama girdiğiniz zaman da kenara çekilmeden kendinizi tanıtın. Girişken olun, insanların gelip sizinle konuşmasını beklemeyin. Ne kadar girişken olursanız, o kadar fark edilirsiniz. Tabi bunu yaparken de o yılışık olma çizgisine dikkat et. Sosyalleşmeniz özgüveninizi artıracak, mutlu olmanızı sağlayacak ve haliyle de fark edilmesine vesile olacak.

4 Ön planda olmaktan hiçbir zaman çekinmeyin, arkadaşlarınızla fotoğraf çekilirken arkalarında falan durmayın. Okulda dershanede kursta hep ön sıralarda oturmaya çalışın. Arkada oturmanız sizde gizlenmiş hissi uyandırıp rahatlık ve güven verebilir. Oysa gizlenmiş olmuyorsunuz. O sınıfta olduğunuzu ya da o fotoğraf karesinde olduğunuzu herkes biliyor ve görüyor. Sadece sizi görüp fark edebilmeleri için birazcık daha dikkatli bakmaları gerekiyor. Oysa çekinmeden önlerde yer alırsanız hemen fark edilirsiniz, ki zaten istediğimizde bu çekinmeyin.

5 Her zaman kibar olun. Yanınızdaki, karşınızdaki yani o an kiminle muhatapsanız onunla iletişim halindeyken teşekkür etmekten, rica etmekten, onu övmekten, tebrik etmekten, ona iltifat etmekten çekinmeyin. Nasıl ki bir ortamda yüksek sesle cesur konuşan insanlar hemen dikkatleri üzerine çekiyor. Varsa tabii ki olumsuz anlamda kibar insanlar da kendini belli ediyor. Üstelikte hafızalara kazanıyor, ne kadar kibar biri, ne kadar beyefendi, görüyorsun değil mi gibi şeyler.

Yani demem o ki bu sözler sizler için de söylenebilir. Üstelik size yardımı dokunan birine teşekkür etmek, rica etmek ya da giydiği kıyafeti beğendiyseniz bunu ifade etmekten çekinmeyeceksiniz, ki kendinizden düşünün size böyle kibar ve sevecen davranan birini unutabilir misiniz. Ortamda fark etmemeniz mümkün mü?

6 Yıllardır real yaşamımızla birlikte bir de bize eşlik eden sosyal medya hayatımız var. Orada da tabii ki fark edilmek isteriz. Bunun içinde yapmanız gereken her zaman olduğu gibi gülümserken ki fotoğraflarını çekip oraya koymak, fotoğraflarınızı özenle seçin. Böyle aralarda çekilmiş fotoğraflarını koymayın, kusursuza yakın olanların paylaşın tam kadraj.

Fotoğraf karesinde sizin dışınızda görünenlere bile dikkat edin. Hesabınızın portföyünü gibi düşünün, hem malumunuz artık kimin adını duysak, önce sosyal medya hesaplarından araştırıp kişiyi tanımaya çalışıyoruz. Yani bunu tek ben yapmıyorum değil mi? Hepimiz yapıyoruz. Hatta kimileri fake hesaplardan yapıyor bunu biliyorum ordasınız.

O yüzden gülümseyiniz sosyal geçtiğimiz günlere ait fotoğrafları, arkadaşlarınızla ön saflarda yer aldığınız fotoğraflarınızı ve tabiki pozitif olduklarınızı paylaşın. Böylece bulunduğunuz her ortam sosyal medya hesabı gibi olsun.

Evet, gördüğünüz gibi hiç yakışıklılıktan bahsetmedik. Fark edilmek için yapmanız gereken sadece ve sadece az evvel bahsettiğim 6 maddeyi uygulamak, yakışıklılığın konumuzla hiç alakası yok. Yani en azından bugünlük tamam. Kendine iyi bakın gülümsemeyi unutmayın ve hoş çakalın.

Yorum Yaz

25 + = 34