Kızları Etkilemek İçin 5 Giyim Önerisi

1. Yaz aylarında hepimiz dışarı çıkmak istiyoruz. Haliyle her mevsimin enerjisi içinize yansır. Genelde bu aylarda bahar ve yaz aylarında arkadaşlarımızla daha çok görüşmek istiyoruz. Kışlar biraz daha kurak ve evde geçiyor diyelim. Arkadaşlarınızla gündüz vakti buluşacaksınız, bir kafeye gideceksiniz. Burada sizi terletmeyecek, rahat hissettirecek kıyafetler giyebilirsiniz. Mesela yaz ayları dedik şort en ideali, şort dedik yani mesela kumaşı da böyle pamuk olan mavimsi bir şortla Eiffeli gezebilirsiniz.

2. Şortun üzerine yazın canlılığına uygun desenli bir tişört giyebilirsiniz. Mesela onun altına beyaz spor ayakkabı harika olur ki, gündüz değil de bu akşam buluşması olacaksa şort yerine pantolon kombin önerim. Gündüz AVM klimalı bir kafeye falan da gidecekseniz yine pantolonlu kombin tercih edebilirsiniz. Hatta bence beyaz bir pantolon tercih eden arkadaşlar yazın aydınlarını üzerinizde taşıyın. Kombininizin yüzde 100 pamuk kumaş alıp beyaz renkli desenli polo yaka bir tişört ve bağcıklı beyaz spor ayakkabıyla tamamlayabilirsiniz

Kızları Etkilemek İçin 5 Giyim Önerisi

3. Tişört üzerine gömlek giymek isteyen beyefendilere de önerim gömlek ama biraz farklı bir gömlek, şimdi anlatacağım böyle hakim yaka incecik mavi çizgili gömlek altınada, pamuklu bir pantolon ayakkabı olarak da kahverengi deri bağcık bir model giyebilirsiniz.

4. Gideceğiz ortam diyelim ki biraz daha resmi bir ortam, nasıl diyim konser olur, ne bileyim bir açılış olur, bir buluşma, kız arkadaşınız olan bir buluşma, düğün nişan yani resmi bir ortama gidecekseniz bu yazın modası kalın çizgili gömlekle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Gömleğin altına da çizgilerin deseninde lacivert pantolon lacivert bir ayakkabıyla da oldukça tarz görünebilirsiniz.

Kızları Etkilemek İçin 5 Giyim Önerisi

5. Yazın evlilikler çok olur. Sizin de mutlaka arkadaş çevrenizden olsun, ya da akraba çevrenizden olsun illaki evlenenler vardır. Yani sizde haliyle böyle bir günde şık olmak zorundasınız. Gri beyaz çizgili bir ceketi, polo yaka beyaz bir tişörtle kombinleyebilirsiniz. Neden olmasın altına beyaz pantolon, beyaz spor ayakkabı. İşte sana düğünlerin marjinal erkeği, kızların yeni gözdesi, yani saydığım bu kombinlerle zaten bütün ortamlarda gözde olacağına eminim, orası kesin.

Burada tek önemli nokta, yani sizin dikkat etmeniz gereken giydiğiniz o kıyafetlerin üzerinize cuk oturmasıdır. Yani bir terzi desteğini kombininiz den esirgemeyin. Emin olun sizin ışığınız daha bir şıklık katacaktır. Evet bu yazının sonuna geldik. Kendinize şık ve karizmatik davranın.

Kızları Etkilemek İçin 5 Giyim Önerisi

Yorum Yaz

16 − = 7