Kızlar nasıl erkeklerden hoşlanır?

Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır?

Yoğun bakımsız yani kişisel bakımınızı yapmıyorsanız kızlar sizden kaçar, kokarca çok tatlı bir hayvan ama kokmasa, o yüzden sadece uzaklardan ve fotoğraflardan çok tatlı düşünün sık sık duş alın hatta güzel kokan bir duş jeli, koltukaltı stick ve parfüm kullanın. Cilt bakımınızı yapın, sivilceli ve yağlı bir cilde dolaşmayın ve yediklerinize dikkat edin.

Yani yedikleriniz kilo yapmasın, cildinizi bozmasın, spor yapın, fit olun, akıllı olun. Duruşunuz her zaman doğru olsun. Ayrıca dişlerinize bakın, onları düzenli fırçalayın. Herhangi bir iltihap durumu olursa koku yapabilir, kirlendilerse temizleyin. Aslında bunları kızlar için ya da bir başkası için değil de bizzat önce kendiniz için yapın. Siz yapın, tertemiz, bakımlı ve sağlıklı olun ki kızlar ya da insanlar sizden kaçmasın?

2. Tamam kendinize bakıyorsunuz ama yetmez biraz gülümsemeniz lazım. Yani soğuktan bir erkeği hiçbir kız istemez haberiniz olsun, sürekli sinirli haliniz varsa sürekli offline toplayan bir tavrınız varsa doğal olarak kızlar sizden kaçar. Yani biraz ayaklarımız toprağa basın. Öfkenizi boşaltın, rahatlayın yani yavaş sakin olun. Duruşunuz bakışınız çok önemli. Güler yüzlü olun, kollarınızı bağdaştırarak durmayın ki bu iletişime kapalı olduğumuz mesajını verir. Bu konudan bir önceki yazıda bahsetmiştim.

Yani vücut diliniz çok önemli biraz davetkâr olmalı. Aksi takdirde kızlar sizin yanınızda durmak istemez kaçar ama davet kalacağım diye de olayı abartmayın.

Kızlar nasıl erkeklerden hoşlanır?Kadınların Hoşlandığı Erkek Tipleri

3. Çok konuşmayın yani bir ortamda bir masada tek konuşan, sırf konuşan sürekli konuşan tek siz olmayın. Çok konuşan bir insan bir kere ne anlatabilir ki? Bir süre sonra sohbet sıkıcı hale gelmeye başlar. Boşa sarar. O yüzden sakın bu toplara girmeyin. Hem konuşması için karşı tarafa fırsat verin. Sürekli uzun uzun konuşursanız karşı taraf dinlemekten sakılacaktır. Bir süre sonra dikkate alacaktır. Hele bir de kendinize konuşmalar yapıyorsanız bu en felaketi, karşınızda çok konuşan bir kız düşünün ne kadar güzel olursa olsun sürekli konuşması, kendini övmesi size itici gelir. Sizde doğal olarak hem fiziken hem ruhen oradan uzaklaşırsınız. İlgi çekeceğim diye soluksuz konuşup karşı tarafı kendinizden kaçırmayın, sürekli kendini öven konuşmalar yapmanız. Aslında özgüven eksikliğiniz olduğunu gösterir. Aksine sizin özgüveniniz yüksek olmalı konuşmalarınıza ve duruşunuzla.

4. Eski ilişkilerinizden ya da genel olarak kızlardan bahsediyorsanız haliyle kızlar sizden kaçar. Sonuçta erkek erkeğe muhabbet etmiyorsunuz. Emin olun bu konuşmalar kızların hiç ama hiç ilgisini çekmez, ilgileniyormuş gibi yapıp sizden duydukları çok yakın zamanda kıskançlık krizleri ve kavga olarak size geri dönebilir. Haberiniz olsun biliyorsunuz kızlar ilgi övgü özel hissetmeyi çok severler. Yani aslına bakarsanız kim sevmez ki? Bizde seviyoruz değil mi? Siz bir önceki ilişkinizde ya da genel olarak kızlardan bahsederseniz bu karşı tarafı yok saymaya kadar gider. Yani karşı tarafa kendini değersiz hissettirir. Haliyle kendini değersiz hisseden bir kız niye sizinle olsun? Tabi sağlıklı bir ilişki için bunlar geçerli. Yani kaçan kovalanır var acı çektiren ler mutlu mu, mutsuz mu belli olmayan ilişkiler pek de sağlıklı değil. Siz nasıl ki karşımızdakinin geçmişinden bahsetmesini istemezsiniz ya da genel olarak erkeklerden bahsetmesini istemezseniz siz de onlara bahsetmeyin konuşacak dünya kadar konu var karşımızda kocaman bir dünya var. Onlardan bahsedin.

5. Dedektif gibi sürekli peşindeyseniz de kızlar sizden kaçar. Yani rahat olun. Her şeyin altında bir sebep aramayın. Dallanıp budaklanmasın, mevzuları baskı yapmayın. Sorgucu olmayın içindeki şüpheyi besleyip büyütmeyin yani bu adam sizi hasta eder hem kızlarda sizden kaçar dedektif gibi sorular soran bir huzur vermeyen kadın da erkek de bence iticidir, akışına bırakın kötü düşünmeyin, karşı tarafa da bunu atmayın.

6. Nazik kibar düşünceli ve duyarlı olun kızlar kaba erkeklerden kaçar, hatta sadece kızlar değil bence herkes kaba insanlardan kaçar. Filmlerde kaba erkekler eğlenceli olabilir, ki onların yanında kız yoktur zaten gerçek hayatta kimse görgüsüz nezaketsiz kaba birisi ile vakit geçirmek istemez. Sevgiliniz arkadaşlarınız yani tüm çevreniz aslında sizi yansıtır. Kimse yansımasının kaba bir insan olmasını istemez değil mi? Ayrıca size beyefendilik yakışır, kendinize bakmanız temiz ve bakımlı olmanın duruşunuz, konuşmanız, gülümsemeniz, bahsettiğiniz konular, baskı yapmamanız, kibar olmanız aslında hepsi özgüven ile alakalı. Kendinize güvenin yani önce siz kendinize güvenin ki, karşı tarafta size güvensin. Birde sizden ricam etrafındaki kızlara bu yazıyı okutun. Sonuçta bu konuştuğumuz maddeler, onlar içinde geçerli. Yani aynı özveriyi sizden de bekliyoruz kızlar.

Bu hafta ikili ilişkilerle alakalı çok önemli konulara değindik. Yani ilişkiler derken sevgiliniz olabilir, arkadaşlarınız olabilir. Aslında tüm çevrenizden bahsediyorum. Kızlar bizden kaçmasın derken bizde kızlardan kaçmayalım kendinize iyi bakın, hoşçakalın.

Yorum Yaz

− 5 = 3