KALICI ve ETKİSİ 7 YIL SÜREN CİLT GENÇLEŞTİRME YÖNTEMİ

Kök hücre uygulamaları aslında üç yöntemle yapılan uygulamalardır. Bir tanesi en çok yaptığımız ve en severek yaptığımız uygulama vücuttan alınan yağın kök hücresi saf yağ hücresinden elde edilen kök hücre uygulamasıdır ki en çok kalıcı en çok volüm vererek canlandırıcı uygulamamızdır en fazla yüz bölgesin de tercih ediyoruz. Vücudun poposundan baseninden, göbeğinden, bacak içinden alınan ya özel bir işlemden geçirilerek tür yağ hücresi kök hücre olarak yüze enjekte edilmesinin yanı sıra ellere göğüse dekolteyi enjekte edilebilmektedir.

Yağ hücresi belirli sürelerde tekrarlanması gerekmektedir. Çünkü oran olarak azaldıkça kişide yaş aldıkça etkisi azalmaktadır. O yüzden yaklaşık olarak belki ilk yıldan sonra belki 5-10 yıl sonra birkaç kez daha tekrarlanmasını önermekteyiz. göreceksin ondan sonra kişinin ödeme artışı morarması olabilir ama ortalama bir ya da iki hafta içinde normal hayatına dönecektir.

Bir diğer kök hücre yöntemiyle kulak arkasındaki yine fibroblastlar üretilerek alınarak fibroblastlar üretilerek yaptığımız kök hücre uygulamasıdır ki bu cilde parlaklık canlılık ve gerginlik sağlayan bir uygulamamızdır alınan fibroblast laboratuar ortamında üretilmekte ortalama üçüncü altıncı ve dokuzuncu haftalarda en çok yüz bölgesi tercih edilerek boyun ve ellere enjekte edilerek o bölgedeki hücrelerin canlanmasını sağlamaktadır.
KALICI ve ETKİSİ 7 YIL SÜREN CİLT GENÇLEŞTİRME YÖNTEMİ

Bir diğer kök hücre uygulamamız da yine vücut kanından aldığımız prp uygulamasıdır. Aslında birçok medikal işlemle prp uygulamasın da kombine ederek o bölgeleri hücrelerin vücudumuzda uyarı vererek canlanmasını sağlamakta özellikle prp uygulamalarından sonra saç canlılığı, yüzde parlaklığı el ve dekolte daha gerginliği göre bilmekteyiz.

Ancak bu uygulama da yine ortalama bir ya da iki ayda belirli sürelerle tekrar edildiği sürece anlamlı olacaktır. Bütün bu uygulamalardan önemli olan kişinin ne istediğini bilmesidir. Hiçbir kök hücre uygulaması tek başına lifting yani germe işlemi yapmayacaktır ama cildin daha sağlıklı, daha parlak ve daha canlı durmasını sağlayacaktır.

Yorum Yaz

6 + 2 =