Hoşlandığınız Kızı Kendinize Aşık Etmenin 5 Yolu

Hoşlandığınız Kızı Kendinize Aşık Etmenin 5 Yolu

Bugünden itibaren platonik aşklara son veriyoruz. Hoşlandığınız kızı kendinize aşık edecek 5 sihirli dokunuşu açıklıyorum. Evet, artık harekete geçmeye hazırsanız başlıyoruz.

1 Selam verin, evet bu kadar basit arkadaşlar ben kızı uzaktan severim. Hayaller kurmaktan vazgeçin. Sizi fark etmesini istiyorsanız ona yaklaşıp varlığınızı hissettirmeniz gerekiyor. Selamla başlayın, yani sohbet edin, laf açın, utanıp sıkılmadan kızın sizi tanımasına fırsat verin. Sevdiğiniz kızın size aşık olması için çok yakışıklı ya da çok zengin olmanıza gerek yok. Yani bu klişeleri bir tarafa bırakalım isterseniz, sadece kendinize güvenin ve kıza doğru bir adım atın.

2 Kibar olun, kıza karşı saygılı olun, teşekkür etmekten sakınmayın teşekkür etmek sizi zayıf göstermez. Aksine kendinizi düzeltirsiniz. Çünkü gurur yapmadığınızı ve minnet duyduğumuzu ifade etmiş olursunuz. Yani kızın kendisini değerli hissetmesini sağlar, ruhunu okşar sınız?

Hoşlandığınız Kızı Kendinize Aşık Etmenin 5 Yolu3 Gerektiğinde özür dilemekten de çekinmeyin. Özür dilemek de teşekkür etmek kadar önemli ve zayıf göstermeyen bir harekettir insanız, iletişiminiz boyunca elbette yanlış anlaşılmalar olabilir. Bu yanlışlıkları da çok büyümeden düzeltmenin en doğru yolu üzerinde konuşabilmek ve hatalıysanız, özür dileyin. Bu çiçek almaktan çok daha zarif bir davranış, çünkü özür dileyerek kızı anladığınızı ve telafi etmek istediğinizi, en güzeli de ona değer verdiğinizi hissettirmiş olursunuz. Tabi her şeyde olduğu gibi bu da kararında olmalı. Çok olursa bir değeri ve inandırıcılığı maalesef kalmıyor.

4 Hayır demeyi bilin, yani yanlış anlaşılmasın, sürekli özür dileyip. Teşekkür edip kızın peşinde pervane dön demiyorum, teşekkür etmekte, özür dilemekte, bunların hepsi insani erdemler. Sadece kafanızda büyütüp gurur yapmayın ve olumlu etkilerinden faydalanın diye söylüyorum, gücümüzden bir şey kaybetmiyorsunuz, aksine gizli güçlerinizi kullanıyorsunuz işte bir diğer gizli güçte hayır demek, kız sizinle her görüşmek istediğinde siz müsait olsanız bile bunu ona belli etmeyin.

Hayır deyin. Bu sizi meşgul ve ulaşılmaz gösterecek ve bu da sizi daha çekici kılacak. Hayır derken de havalı bahaneler bulun evde oturup oyun oynayacağım derseniz haliyle etkisi çok daha farklı olur. Kızla buluşmak yerine evde oyun oynamayı tercih etmek kıza kendisini değersiz hissettirir. Bu da hiç istemediğimiz bir şey, siz daha havalı bahaneler bulun. Hayır demekten çekinmeyin. Bu sayede daha gizemli zamanı daha değerli ve ulaşılmaz biri olacaksınız. Ya salı günü çok eski bir arkadaşımla yemek yiyeceğim, perşembe sana da uyarsa görüşebiliriz. Nasıl çok çekici değil mi?

5 Kararlı olun. Kızın karşısına geçip te sen ne dersen o olsun demeyin. Kendi fikirlerinizi yeri geldiğinde mutlaka söyleyin. Hatta kendi kararlarımızı uygulamayı teklif et. Mesela yakında bildiğiniz doğa harikası bir yer var. Kıza seni filanca götürmemi ister misin? Doğası ve manzarası çok güzel. Eminim çok seversin demek gibi, piknik malzemelerini de yanınıza alırsanız ve kızı kendinize aşık edersiniz. Kızlar hep kendi kararlarını vermek istiyormuş gibi görünse de kendilerinden çok daha kararlı. Aklıselim bir beyefendiye aşık olmadan duramazlar işte bu kadar hoşlandığınız kızı kendinize aşık etmek hiç de zor değilmiş.

Kızları hep ben merkezci paragöz falan diye düşünüyoruz ama. Aslında hiç de öyle değiller, oldukça detaylar ve hepimiz bunun farkındayız ya da olmalıyız. Ama işte bizde bu küçük detaylarla onları etkileyebiliriz. Onlarla ilgilenerek, yeri geldiğinde özür dileyerek, yeri geldiğinde teşekkür ederek, onlara değer verdiğinizi hissettire biliriz. Çekiciliğine çekicilik katıp onlardan hoşlandığımızı hissettirip onları kendimize aşık edebiliriz. Evet, hepinizin çok ama çok mutlu olması dileğiyle kendinize iyi bakın, hoş çakalın.

Yorum Yaz

8 + 1 =