GÖZ ÇEVRESİ GENÇLEŞTİRME UYGULAMALARI

Bugün size göz etrafı gençleştirmeden bahsedeceğim. Göz altı torbalarının tedavisi, göz altı morlukları üst göz kapağı üzerindeki fazla deriler, kırışıklıklar, kaşla ilgili problemler, göz yapısı ile ilgili problemler kaz ayakları. Biz bütün bunların hepsine göz etrafı sorunlarının giderilmesi, yani göz etrafı gençleştirme diyoruz. Göz etrafı gençleştirme için önemli üst göz kapağı mızdaki yorgun ifade gözümüzün üzgün hasta bir görünüm arz etmesi kişi hem sosyal yaşantısında hem iş hayatında hem de kendisi açısından çok mutsuz etmekte.

Bu yüzden bunların tedavisi çok önemlidir. Göz etrafı gençleştirme tedavisinde kullandığımız en önemli teknolojiler, son yıllarda özellikle popüler olan plazma teknolojisi. Biz bu teknoloji özellikle doktor gözetiminde orijinal cihazlarla güvenli bir şekilde yapmaktayız. Göz altı torbaları ve göz altı morlukları için yine ultrasonik radyofrekans içeren enerji bazlı cihazlar.

GÖZ ÇEVRESİ GENÇLEŞTİRME UYGULAMALARI

Bunun yanında göz etrafına deri altına uyguladığımız vitaminler, gençlik aşıları uygulamaktayız. Ayrıca göz etrafının kaşın şeklini değiştirmek için özellikle iplerle askılama yöntemleri, örümcek ağ estetikleri, göz etrafı gençleştirmede kullandığımız metodlar dandır. Bunları nasıl yapıyoruz? Öncelikle bize direk olarak ön görüşme olarak ya da telefon üzerinden fotoğraf yollayarak bununla ilgili ön değerlendirmeyi yaptıktan sonra biz gerekli tedavi planını çıkartıp size bildiriyoruz.

Bu tedaviler ayaktan günübirlik yapılan tedaviler olup ameliyat gerektirmemektedir. Yine bununla ilgili bazı ameliyat tekniklerinde kullanabilmekteyiz. Fakat ameliyata dair komplikasyonlar ve bazı problemler hemen ameliyat anı ve sonrasında gözüktüğü için öncelikle bu tarz yöntemleri yani ameliyatsız güvenilir yöntemleri denemek gerektiğini düşünmekteyim. Gerek plazma teknolojileri, gerek radyo frekans uygulamaları, ultrason uygulamaları, deri altına verdiğimiz mezoterapi uygulamaları, gençlik aşıları.

Gözaltı ışık dolguları bunlardan bir ya da birkaçı sizin için uygun günübirlik risksiz bir teknik olabilir.

Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

Yorum Yaz

16 − 7 =