Göz Çevresi Gençleştirme Nasıl Sağlanır?

Bugün sizlere göz çevresi gençleştirme uygulanabilecek 4 tane işlemden bahsedeceğim gözler iletişimde en önemli bölgemiz. Samimiyetimiz, mutluluğumuz, yorgunluğumuz hepsi göz çevremize yansıyor. Bu önemli bölgenin derisi oldukça hassas ve ince genetik faktörler. Dış faktörler bu bölgenin yaşlanmasına sebep oluyor. Güneş hasarı, çevre kirleticiler ve sürekli oynayan minikler bu bölgede kırıklara yol açıyor. Bu ince ve hassas deri bölgesinin nemlendirilmesi çok çok önemli c vitamini göz nemlendiriciler ve güneş koruyucular evde ilk başlayabileceğiniz göz çevresi yenileyici tedbirlerden, bu şikayetle bizlere başvuran hastalarımıza ise çeşitli işlemler uyguluyoruz. Öncelikle onların deri yapısını değerlendiriyoruz. Ne şekilde sorunları olduğunu satıyoruz. Daha sonra 4 çeşit işlemden hangisi uygunsa bir ya da birkaç işlemi kombine olarak uygulayabiliyoruz. Bu bölge için seçilebilecek birinci işlem.

Göz Çevresi Gençleştirme Nasıl Sağlanır?

Mimikleri durduran ve kırılmaları önleyen botulinum toksin enjeksiyonları, tek bir seans enjeksiyonla 4-6 ay kadar göz bölgesindeki hareketi durdurduğu için ince çizgilerin yerleşmesini önlüyor. Doğru yaşta başlandığı zaman çok da iyi bir tedbir ikinci işlem vitamin ve pet enjeksiyonları, göz çevresindeki ince derinin elastik liflerin tamir olması için çeşitli vitaminler ve peptitlerden oluşan enjeksiyonlar birkaç seans içerisinde dokunun tamir olmasını ve sağlam ulaşmasını sağlıyor.

Üçüncü işlem lazerle göz çevresi gençleştirme işlemleri, özellikle gevşek kapalı olanlar bu işlemden çok fayda görebilirler. Dördüncü işlemimiz hiyalüronik asitle dolgu işlemleri özellikle gözaltında çukurlu olan kişilerin hidrolik asitle bu bölgesi doldurulduğu zaman morlukların giderilmesi ve yüze genel bir aydınlık gelmesi oldukça memnun edici sonuçlar veriyor. Dikkat etmenizi istediğim en önemli nokta.

Bu işlemlerin kişiye özel planlandığını, unutmamanız ve tecrübeli bir hekimden yardım almanız gerektiği hepinize sağlıklı günler dilerim.

Yorum Yaz

14 − = 6