Gelinlik seçimi nasıl yapılmalı? Doğru gelinlik için 10 altın kural

Doğru Gelinlik Nasıl Seçilir

Bu hafta moda tüyoları bölümünde evliliğe adım atmak üzere olan kadınların bu en özel gecesi için gelinlik seçimini kolaylaştıran ve doğru ipuçlarıyla nasıl kusursuz ve göz kamaştırıcı bir gelin olabilecekleri hakkında tüyolar veriyorum.

Evlenmeye karar verdiniz ve bu en özel gününüzde ufak tüyolarla dikkat ederek göz kamaştıran bir gelin olabilirsiniz. Vücut tipinizi avantaj ve dezavantajları dikkat ederek doğru gelinmeye seçmenizi kusursuz bir gelin yapacaktır.

İnce belli ve kum saati gibi bir vücuda sahip olanlar için kıvrımların ön plana çıkaran ve üstlerine oturan balık kesim gelinlik modelini tercih etmeleri kusursuz bir görünüm oluşturmaları için doğru bir tercih olacaktır. Uzun boylu duysanız a kesim kabarık bir gelinlik tercih edebilirsiniz. Kısa boylu veya milyon bir görünüme sahip iseniz mini gelinlikleri seçebilir.

Uzun gelinlik giymek istiyorsanız da etek kısmı sade üst kısmı ise daha gösterişli seçmeniz sizin için ideal bir seçim olacaktır. Eğer kilo duysanız ve yakalı gelinlikler seçebilir. Gözlerin hemen altından başlayan bir kemerle bel oyunuzu oluşturabilir ve aşağı doğru bollaşan helen tipi gelinlik seçebilirsiniz.

Saten likra ve dar kesim gelinlikler dense olabildiğince kaçınmalısınız. Basenleri omuzlarına göre daha geniş olan varsa üst bedeni daha geniş gösterecektir. Apele ve kayık yakalı modelleri seçerek dikkati üst tarafa çekip alt tarafı kabarık veya yarın balık model de tercih etmek sizi göz kamaştırıcı bir geleni yapmak için ideal bir seçim olacaktır.

Gölgeniz bas annenize göre daha genişse gelinliğin üst tarafını daha sade alt kısmıysa daha ışıltılı ve taşlı seçmelisiniz. Dikkati başka yere çekmek de alternatifler arasında tek rekoltesi veya gösterişli bir saç aksesuarı tercih edebilirsiniz.

En İyi Gelinlik Modelleri

Ve şimdi sırada 2021 in en şık gelinlik modelleri var.

2021 gelinlik koleksiyonlarında geometrik desenler büyük fiyatlar kullanılırken işlemesi ince tülden yüzü örten önü ve arkası uzun sade duvaklar tercih edilmiştir. Bazı modacılar desenli modelleri, çiçek ve dantel figürleri ile kullanmış. Renkli gelinlik tasarımlarına da yer veren modacılar, buz mavisi, sarı, kırmızı ve hatta mor renklerde kullanmışlar.

Balık ister kabarık gelinlikler de dirilmeye yakaları kullanılmış. Çıkarılabilir etekli gelinlik modellerini de modern tasarımlarla birleştirmişler, işte ışığınızı ve zarafetini ortaya çıkaran 2021 in gelinlik modelleri.

Yeni Sezon Gelinlikler 2021 Gelinlik Modelleri

Gelinlik seçimi nasıl yapılmalı? Doğru gelinlik için 10 altın kural Gelinlik seçimi nasıl yapılmalı? Doğru gelinlik için 10 altın kural Gelinlik seçimi nasıl yapılmalı? Doğru gelinlik için 10 altın kural Gelinlik seçimi nasıl yapılmalı? Doğru gelinlik için 10 altın kural Gelinlik seçimi nasıl yapılmalı? Doğru gelinlik için 10 altın kural Gelinlik seçimi nasıl yapılmalı? Doğru gelinlik için 10 altın kural

Yorum Yaz

1 + 8 =