Eviniz İçin Son Moda Dekorasyon Önerileri

Eviniz İçin Harika Dekorasyon Önerileri

Evinizi olduğundan daha güzel bir hale getirmek istiyorsunuz ama aklınızda hiçbir şey gelmiyor işte tam bu noktada sizler için birbirinden ilginç dekorasyon önerilerimiz var.

Evinizin renginden sıkıldıysanız ve değişiklik istiyorsanız renk oyunları ile şaşırtıcı bir etki bırakabilirsiniz.

Çoğu genellikle beyaz olan tavanları, duvarlarınızda uyumlu bambaşka bir renge boyayarak evinize farklı bir hava katabilirsiniz veya odanızın bir duvarını farklı bir renge boyayarak hoş ve değişik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Odanın ortasında duran kolonları alçı levhalar ile kapatıp niş yapabilirsiniz. Dekor olarak taşlarla kaplayabilir veya farklı renklere boyayabilirsiniz, iç tarafını da ışıklandırma yaptığınızda çok şık bir görünüm elde etmeniz kaçınılmazdır.

Farklı bir dekor önerim ise 3 boyutlu duvar panelleri ile odanıza derinlik ve farklı bir atmosfer katabilirsiniz.

Ayrıca dekorunu da kullandığınız büyük aynalar da evinize kattığınız derinliğin ve ferahlığını en kolay yoludur.

Evinizdeki minik detayları uyumlu olmasına özen gösterin.

Mumlar, biblo var, masa örtüsü, nevresim takımı gibi ev aksesuarlarının uyumu evinizi daha üst seviyede gösterecektir. Duvarlarınızda tablo kullanmaktan çekinmeyin. Sade tablolar boş duvarlarınıza hoş bir hava katacaktır. Ayrıca vintage tarzı kabartmalı duvar panoları ya da evinize karakteristik bir doku katabilirsiniz.

En Güzel Ev Dekorasyon Örnekleri

Eviniz İçin Son Moda Dekorasyon Önerileri Eviniz İçin Son Moda Dekorasyon Önerileri Eviniz İçin Son Moda Dekorasyon Önerileri Eviniz İçin Son Moda Dekorasyon Önerileri Eviniz İçin Son Moda Dekorasyon Önerileri Eviniz İçin Son Moda Dekorasyon Önerileri Eviniz İçin Son Moda Dekorasyon Önerileri

Yorum Yaz

57 − 49 =