Eski Sevgili Nasıl Geri Kazanılır?

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Yöntemleri

Eski sevgilinizi tekrar kazanmak mı istiyorsunuz? Gelin oturun karşıma bu konuyu konuşalım. Niye ayrıldınız yani sorun neydi? Sorundan yola çıkarak çözüme ulaşabiliriz. Ha eski sevgili kazanmak öyle 2 günde olmayacak. Bu biraz zaman alacak haberiniz olsun. Evet şimdi siz neden ayrılmışsınız, nasıl aşabilirsiniz? Biraz da bunu konuşalım. Öncelikle karantinada uzunca kaldığımız dönemlerde bu acıyı en derinden hissetmiş olabilirsiniz. Aklınıza sürekli mutlu anlarınız o çok tatlı anılarımız gelebilir ama gerçekten geri kazanmak istediğimiz bir ilişkiniz mi. Yoksa sevgiliniz olmasını özlediğiniz, yalnız kalmak istemediğimiz için böyle hissediyorsunuz. Buna bir karar verin arkadaşlar bazı ilişkilerin oluru yoktur.

Yani sizi sevmediğimden eminseniz artık onunla mutlu olamazsınız. Aslında hiç de birbirimize uygun değilseniz kendinize bunu yapmayın, kendinizi kandırmayın. Daha fazla üzülmeyin. Enerjinizi yeni bir ilişki için harcayabilirsiniz, ama her şey çok güzel başlamış, mutlu mesut gidiyorken bu noktaya geldiyseniz işte o zaman eski sevgilinizi tekrar kazanabilirsiniz.

Şimdi o eski günleri düşünüp neler değişti, sorun neydi onu bulalım. Size çok ilgiliyken ilgilenmemeye başladınız. Daha az zaman ayırdınız, kilo mu aldınız? Kötü alışkanlıklarınız, hatalarınız oldu. Hala geç değil, bunları telafi edip düzeltebilirsiniz. Onsuz nefes alamıyor, kendinizi kanadı kırık bir kuş gibi hissediyor olabilirsiniz.

Eski Sevgili Nasıl Geri Kazanılır?Bir yıldan uzun süren bir ilişkiniz olduysa alışkanlık da işin içine girmiştir mutlaka. Ama asıl sebep kendi öz benliğinizi yitirmeniz kendinizi ona muhtaç hissetmeniz arkadaşlar, buna son vermelisiniz. Sizi mutlu edecek tek kişi bizzat sizsiniz. Bu süreçte güçlü yönlerinize odaklanın, kendinizi geliştirmeye çalışın ya ne bileyim gitar çalmayı seviyorsanız gitar çalın, daha çok çalın, bunu arkadaşlarınızın yanında yapın. Hatta sosyal medyada bile paylaşın gelen güzel yorumlar sizi mutlu edecek ve öz saygınızı geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Bir kızın gelip sizi tamamlanmasını beklemeyin ya da sonsuza dek mutlu yaşadılar masalına inanmayın. Bırak güçsüz, sevgisiz, ona dönmesini bekleyen çaresiz bir biri karşı taraf için maalesef hiç çekici olmaz ve yani kız size acıyıp geri gelecek. Çok ağladı beni gerçekten çok seviyor mu diyecek? Hayır, tüm bunları unutun ki gerçekten size bunlar için dönse de siz mutlu olacak mısınız? Kendinize odaklanın. Aksine mutlu olun ve onun mutluluğunuzu görmesini sağlayın. Arkadaşlarınızla görüşün sosyal mesafeyi koruyarak buluşa biliyorsanız buluşun, hem biliyorsunuz artık zom partileri bile var. Yani yana döne eski sevgilinizi aramaktan mesaj atmaktan vazgeçin, siz aksi yönde ilgisini çekmeye çalışın.

Kendi arkadaşlarınızla ortak arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz. Mutlu olduğunuzu sosyal medyadan yaptığınız paylaşımlarla da hissettirebilirsiniz. Okuduğunuz kitap içtiğiniz kahve bile olur, illaki hesaplarınıza bakıyordur. Siz fark etmeseniz bile yani keyifli zaman geçirdiğinizi görsün. Hatta bence yeni bir hobi edinebilirsiniz. Bu ayrılık sürecinde kendinizi geliştirdiğinizi, göstermelisiniz karşı tarafa inanın duygusal mesajlar atmaktansa, yenilenmiş bir siz çok daha çekici ve cazip olacak. Bana güvenin sizi merak edecek.

Yani zaten eski sevgili demek ki sizi beğeniyor bir çekim var arada işiniz hiç tanımadığınız birine göre çok daha kolay onsuzda eğlendiğimizi onsuzda güle bildiğinizi görmesi, sizi özlemesine yol açacak inanın en önemlisi tüm bunları yaparken o ayrılık acınızda hafiften gitmiş olacak. Bu arada bakımlı olmayı ihmal etmeyin. Yani sonuçta eski sevgilisiniz. Demek ki fiziksel olarak beğeniyor ve bu avantajını kullanın. O yüzden giyime, tarzınıza, formunuza, beslenmenize, saçınıza sakalına özen gösterin.

Özetle, yazının başından beri anlattığım eski sevgilinizi geri kazanmak için siz önce kendinizi kazanmalısınız. Kendinizi mutsuz, çaresiz acılar içinde duygusal şarkılara, dokunaklı şiirlere dalarak dibe çekmek, özür dileyip yalvar yakarmaktan vazgeçip yerine getiremeyeceğiniz vaatlerde bulunmayın. Bunların hiçbirisi eski sevgilinizi geri getirmez. O yüzden söylediklerime kulak verin ve hepsini uygulayın, tüm bunların sonunda eski sevgiliniz sizi ararsa ya da mesaj atarsa hiç şaşırmayın ve atmayıp aramıyorsa da artık yapacak bir şey yok, ama olur da atarsa şimdiden mutluluklar, kendinize iyi bakın, hoş çakalın.

Yorum Yaz

− 3 = 4