Erkek Yazlık Giyim Kombinleri – Erkeklerin Yazın Dikkat Etmesi Gereken Stil Önerileri

Parmak arası terlikler. Arkadaşlar bu terlikleri gündelik hayatınızda hatta markete giderken bile kullanmayın. Yani bence çok ciddiyetsiz ve hoş durmuyor. Belki plajlarda kullanılabilir gayet rahat oluyor plajda, ama gündelik hayatta lütfen kullanmayalım. Arkadaşlar bu yaz sandaletleri moda mesela deri sandaletler oldukça moda ama bu sandaletleri çorapla giymiyoruz, çorapla giydiği zaman çok demode kötü görünüm, illa çorap giyeceğim diyorsanız da bu yazın modası olan beyaz Snickerları giyebilirsiniz. Bu şekilde rahat rahat gezebilirsiniz.

Güneş üzerinize doğdu haliyle siz güneş gözlüğünü zaten takıyorsunuzdur, takmıyorsanız zaten güneşin zararlı ışınlarından uzun uzun bahsettik maazallah sonradan o güneş ışınlarının da etkisiyle kaz ayağı denilen birtakım karışıklıklar oluşuyor. Böyle olunca da sizin güzel gözlerinizi o kaz ayağından göremeyebilir çünkü çok ilgi çekiyor. Birazcık da yaşlılık belirtisi, güneş gözlüğü kullanan arkadaşlar güneş gözlüğü takın, ama modasına uygun bir şekilde spor gözlüğü olabilir ama eğer spor yapıyorsanız bu sizi havalı göstermeyecek, aksine komik gösterecektir. Bu senenin modası olan güneş gözlüklerinden yazın rahat ve şık olmak için 5 öneri yazısında bahsetmiştim. Renkli ve yuvarlak modelleri tercih edebilirsiniz.

Erkek Yazlık Giyim Kombinleri Erkeklerin Yazın Dikkat Etmesi Gereken Stil Önerileri

Şort arkadaşlar bu yaz plajlarda olsun gerek tatil beldelerinde olsun giydiğiniz şortun boyuna az dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü artık diz altı kapri kıvamındaki şortlar biraz demode. Yalnız bizim babalarımız olsun. Yaşlı amcalar olsun. Artık onlar hala bunları kullanıyorlar ama biz kullanmayacağız. Çünkü şartların boyu bu yaz biraz kısalıyor. Şortun boyu tahmin olarak diz kapağının şöyle 1-2 parmak üzerinde olursa tam modaya uygun bir şort tercih etmiş olursunuz derim. Pantolonlarınızı kesip böyle şorta çeviren arkadaşlar olacaktır. Onlar için de tavsiyem şöyle dizin, 1-2 parmak üzerinden keserseniz olacaktır. Birde kargo şortlar vardı ama artık onlar da demode oldu. Belki iş için kullanırsınız. Cepleri falan işte falan baya kullanışlı oluyor. Orasını da siz bilirsiniz. Kullanışlı buluyorsanız ve onlardan vazgeçemiyor sanız da yine birazcık modaya uygun bir şekilde kullanabilirsiniz. Biraz daha düz, biraz daha kısa kullanın, sıkıntı yok ama dediğim gibi daha kısa olmasına özen gösterin.

Erkek Yazlık Giyim Kombinleri Erkeklerin Yazın Dikkat Etmesi Gereken Stil Önerileri

Yani özetle şortun moda hali dar ve kısa arkadaşlar, şort giymek istemiyorum diyorsanız da bu yazın modası beyaz sinop pantolonlar var. Amma velakin bunları kullanırken iç çamaşırına dikkat etmemiz lazım. Eğer sıkıntılı bir renk kullanırsanız ortaya çok komik görüntüler çıkar aman biraz dikkat ediyoruz.

Şort kadar giyeceğiniz pantolonun paça boyu da önemli. Kısa paça modası bu yaz da devam ediyor. O yüzden bileklerimiz yine bu yaz açık tabi yazın da bu tarz pantolonlar daha rahat oluyor. Yalnız çoraplara biraz özen gösteriyoruz. Babet çorapları giyiyoruz, bilekler açıkta kalıyor, gayet rahat bir şekilde geziyoruz veya desenli uzun çoraplar kullanarak, tarz bir görüntü kazanabilirsiniz.

Ama sakın a tam böyle bilekte biten spor çorap giyim hatasına düşme. Birde şu konuya değinmeden edemeyeceğim. Çünkü bazen görüyorum sokakta kısa paça moda diye kalkıp adam uzun pantolon böyle kıvırıyor kısa görüntü elde ediyor, sakın bunu yapmıyoruz. Pantolonlar kısa olacak diyorsanız, bir terzi boyunuza göre ayarlıyor.

Erkek Yazlık Giyim Kombinleri Erkeklerin Yazın Dikkat Etmesi Gereken Stil Önerileri

Böyle güzel bir şekilde sizi böyle biçiyor, tartıyor pantolon size göre jilet bir şekilde yapıyor, alıyorsunuz, kullanıyorsunuz arkadaşlar lütfen paça kıvırma bu yaz yok.

Tişört olsun gömlek olsun bu yazın modası rengarenk arkadaşlar zaten 2021 İlkbahar yaz erkek modası yazımızda bu rengarenk durumdan bahsetmiştik. Renklerinde bir dengesi uyumlu olması lazım abartmaya gerek yok. Böyle bu yaz çiçek floral desen modelleri tercih etmenizi öneririm. Birde yazın böyle çok özel bir nedeniniz yoksa klasik takım hatasına düşmeyin arkadaşlar, takımı yazın taşımak oldukça zordur baya bir sıkabilir sizi, daha doğal takımlar tercih edebilirsiniz.

Mesela keten olabilir ya da ne bileyim bir ceket altına kendi kombinizi oluşturabilirsiniz. Evet, tekrardan bir yazıda görüşmek üzere diyorum. Kendinize şık ve karizmatik davranın.

 

Yorum Yaz

+ 49 = 52