Erkek Takım Elbise Modelleri

Daha çok spor rahat aynı zamanda şık giyinmek istediğini biliyorum. Büyük ihtimalle çoğumuz ancak abi, ablanızın yada onlar kadar yakın akrabalarının düğününde mezuniyet töreninde ya da iş görüşmesine giderken takım elbise giyeriz. Kendinizi ceket, gömlek kravatla mecbur hissetmeyin. Farklı kombinlerle kendine özgü tarz oluşturup takım elbisenin nimetlerinden yararlanabilirsiniz. Boğazlı bir kazak bir cinle altındaki snackerlerle pekala takım elbise giymiş olursunuz. Hele ki takım elbise giymenin avantajlarını düşünüyorsanız mutlaka ama mutlaka gardırobunda bir tane yer almalı.

Peki takım elbise giymenin avantajları neler, nasıl kombinler yapılır.

1. Takım elbise giymek bir kere sizi çok daha güçlü gösterir. Hem önemli biri hem de önemli bir yere gidiyormuş hissi uyandırır karşı tarafta ekose desenli bir takım elbisenin içine giyeceğiniz boğazlı bir kazak altına deri ayakkabı ile hem tarz hem şık hem de güçlü gözükebilirsiniz.

Erkek Takım Elbise Modelleri

2. İster kısa boylu ister kilolu isterseniz çarpık bacaklı olun, yani doğru takım elbiseyi giyip de yakışmayan kimseyi görmedim ben bu zamana kadar vücut hatlarınızı en iyi en orantılı en kusursuz gösterecek kıyafet takım elbisedir. Takım elbisenin içine giyeceğiniz beyaz tişört altına beyaz tabanlı ayakkabıyla hem rahatınızı hem de korumuş olacaksınız ayrıca ceket sayesinde omuzların geniş duruşunuz dik göğsünüz dışarıda bacaklarınız ve kilonuz da orantılı gözükecek.

Erkek Takım Elbise Modelleri

3. Yıllardır asla ama asla modası geçmeyen tek kıyafet takım elbise yani siz ne zaman giyerseniz giyin asla demode olmazsınız merak etmeyin yani. Dolayısıyla dolabındaki takım elbise modası geçmez. Siz yeter ki kafamızdaki sınırları kaldırın mesela kumaş pantolon gömlek kravat üzerine bir ceket marjinal olmak isterseniz bir deri ceket giyebilirsiniz. Altına bağcıklı deri bot nasıl trend bir görünüm oldu değil mi?

Erkek Takım Elbise Modelleri

4. Takım elbise sizi sadece güçlü göstermez. Aynı zamanda nazik, kararlı ve başarılı gösterir. Takım elbise giyen kişileri gözünüzde canlandırın. Hepsi oldukça nazik, kararlı, başarılı ve güçlü görünüyorlar. Mesela devlet adamları, bankacılar, avukatlar, iş adamları hepsi takım elbise giyiyor. Tabii ki tesadüf değil, hepsi de takım elbisenin gücünden faydalanıyorlar. Size faydalanmasınız. Merak etmeyin, onlar kadar resmi olmanıza gerek yok. Gömlek yerine bisiklet yaka, bi tirikoyla siz de takımınızı tamamlayabilirsiniz. Altına bir tane de ayakkabı giyerek naziksiniz. İtibarınızı, kararlılığımızı ve tabii ki güçlü oluşunu karşı tarafa yansıtabilirsiniz.

Erkek Takım Elbise Modelleri

5. Bu kadar olumlu etki yansıtan bir kıyafet size de iyi gelir. Merak etmeyin aynaya baktığınızda etkilenir ve kadın karşısında özgüveniniz yükselir. Kendinizi çok daha iyi ve çok daha yakışıklı hissedersiniz. Jean üzerine giyeceğiniz bir gömlek ve ceketle bile bu etkiyi hissedebilirsiniz.

6. Takım elbise giymenin en avantajlı kısmı bütün kızlar takım elbise giyen erkeklere bayılır. Kim ne derse desin bu konuda çok netim. Tüm kızlar takım elbise giyen erkekleri çekici bulur ve haksızda sayılmazlar. Hiçbir kıyafet sizi bu kadar havalı formda güçlü ve tam bir beyefendi olarak yansıtamaz, bu kızların gözünden kaçmaz. O yüzden siz beni dinleyin. En az bir takım elbise mutlaka edinin. Farklı kombinlerle özel günleri beklemeden giyin söylediklerim sadece burada kalmayacak yani eminim ondan sizde giydiğiniz zaman etkisini hissedeceksiniz. Hatta yılbaşı yaklaşıyor. Tamam, diğer günlerden farklı bir gün diye demiyorum ama sizi diğer insanlardan farklı kılmak için takım elbise giymeye davet ediyorum.

Erkek Takım Elbise Modelleri

Hem yeni yılda da tüm pozitif etkilerle girmiş olursunuz. Dilerim etkiside yıl boyunca üzerinizde olsun. Yalnız şunu da söylemeden geçmeyeyim. Takım elbise konusunda özellikle dikkat etmeniz gereken bir konu var ki o da takımın hepinizin üzerinize tam oturması yani takım elbisenin ölçülerinize uygun olması çok önemli. Elbette satın alacağınız her takım üzerinize tam olarak uymayabilir ama bir çözüm var, o da takımımızı bir terzi den geçirmek mutlaka ölçülerinize göre tadilatını yaptırın ve takımınızın üzerinizde tam oturmasını sağlayın. Aksi halde saydığımız bütün pozitif etkiler bir anda negatife döner takım elbiseniz üzerinizde emanet durur ki bu da hiç şık olmaz. Lütfen terzi konusunu atlamayın.

Erkek Takım Elbise Modelleri

Yorum Yaz

81 − 79 =