Erkek Saç Sakal Modelleri 2021

Kışın en çok yapmayı sevdiğim şeylerden biri akşam sıcacık evimde oturup film izlemek, yani günün yorgunluğunu bu şekilde atmak bana sorarsanız çok keyifli. Bu aralar tam mevsimi geçen akşam yine güzel bir film izledim, 1960larda geçiyor. Film dönem filmiydi. Yani kıyafetler falan zaten muhteşem ama benim esas dikkatimi çeken saç modelleriydi, modanın tekrar ettiğini söylüyoruz ve görüyoruz zaten ama saç konusunda bu kadar emin değilim ama ondan da emin olmuş oldum.

Sonra çocukluk dönemi düşündüm belki siz de hatırlarsınız eskiden futbolcuların saç modellerinin hayatımız üstünde çok büyük bir etkisi vardı. Mesela bir dönem çocukların saç modeli. Ümit Davala saç modeliydi. Donald modeli vardı saçın önündeki küçük kısmı hariç her yer kazılmış model neyse onu çok görmedik. Zaten komik modeldi umarım daha da görmeyiz ama yani İlhan Mansız modeli David Beckham modeli berbere gittiğinizde futbolcunun adını vermeniz yeterlidir.

Erkek Saç Sakal Modelleri 2021

Gerçi günümüzde yine ikon futbolcular yok değil. Mesela Ronaldo en az futbol kadar her dönem farklı saç modelleri ile de dikkat çekiyor. Kısa kesim saç modelinin yanına attırdığı çizgi yani ayırdığı saçlarının tam da ayrım çizgisinin belirginliği, bir haber vardı, hatırlar mısınız bilmiyorum. Ronaldo’nun doğmuş olduğu adadaki havalimanına Ronaldo’nun ismini vermişlerdi. Açılışın da çekilmiş bir fotoğrafı vardı. Bu arada havalimanına Ronaldo’nun heykelini koymuşlar ama heykel ona hiç mi hiç benzemiyor. Belki şimdi haberi daha net hatırlarsınız, yani demem o ki Ronaldo saç modelleri her dönem moda olmaya devam ediyor.

Erkek Saç Sakal Modelleri 2021

Mesela o saç çizgileri 2021 saç trendleri arasında moda. Peki başka neler moda gelin hep beraber bakalım. Bundan çizgi olayını isterseniz gelin biraz açalım. Çizgi saç telinden kısa kesim saçların belirli noktalarına çizgiler atıyorsunuz. Tamam oldukça iddialı bir model farkındayım ama moda diye söylüyorum yani belki bilmek istersiniz. Aynı şekilde sakal içinde çizgiler tercih edilebiliyor. Bu tarz kesimi tercih eden beyler, bence spor gelirse tarzınız tamamen bütünleşmiş olur.

Mesela antrepo slimfit bir sweatshirt altına gri bir kot onun altına da siyah yılda ayakkabı tercih edebilirsiniz. Evet bu kadar marjinal bir modelden sonra biraz daha aşina olduğumuz modelle devam edelim isterseniz.

Power under cut denilen saçların yanlarının kat kat kesildiği makul model. Bu seneki transferler üst kısmı daha uzun ya da daha orantılı boylarda kesebilirsiniz. Önemli olan yan kesimlerdeki kat geçişi ve kısalığı ama böyle bir model tercih edecekseniz sakalsız kullanmanızı ben tercih ederim.

Erkek Saç Sakal Modelleri 2021

Kıyafet konusunda spor tabi aslına bakarsanız hepsine giden bir saç modeli evet yine modası geçmeyen model saçlarınızı biraz uzatıp geriye doğru taranmış şekilde kestirmek, kendinizde saçlarınızın tamamını geriye doğru yapıştırarak tarayabilirsiniz. Yani oldukça karizmatik model bence. Her zaman havalı görünmenizi sağlar. Bu saç modelinde tarz olarak bence sakalsız kullanımı keten bir pantolon, yelek, minimal desenli ceket ve yine kot bir gömlek kombini ile şık görünebilirsiniz.

Saçları geriye doğru taramak o şekilde kestirmek istemezseniz bu sefer yana doğru tarayabilirsiniz. Bence bu modelde oldukça havalı. Ayrıca bu sene zaten modası her tarz kıyafetinize mükemmel uyum sağlayacak bir model yani denim bir pantolon üzerine desenli bir gömlek ve bisiklet yaka bir kazak kombinleyebilirsiniz. Ayrıca siyah takım elbise beyaz gömlekle kombinleyebilirsiniz. Sakal tercihinizi gideceğiniz ortama göre belirleyebilirsiniz. Fark ettiyseniz sakal bu sene yani özellikle geçen senelere göre pek moda değil. Uzun sakallara ara veriyoruz ve sık sık tıraş oluyoruz.

Erkek Saç Sakal Modelleri 2021

Arkadaşlar ilgi daha çok saçlara kayıyor. Haberiniz olsun ve bu senenin en ilginç ve en farklı modası ense traşı modası biliyorsunuz. Ense aşağıya doğal haline bırakılır, sadece kısaltılarak yanlardan da temizlenerek kesiliyor, ya da bitiş noktasında düz bir çizgiyle ancak bu sene çok değişik bildiğimiz düz çizgi yerine üçgen kesim modası geldi işte. Bu da Brezilyalı Ronaldo’nun tepe üstü modeli gibi. Gelip geçecek model şimdilik hoş görünüyor. Ayrıca bu sene uzun saçlar çok moda. Yani saç uzatmanız tam da bu senenin modasına uygun olacaktır.

Eğer böyle bir niyetiniz varsa bu sene o sene, hatta düz saçlı beyefendiler için de şunu söyleyeyim, saçlarını biraz uzatıp arkadan yarım bağlayabilirsiniz. Ama eğer dalgalı bir saç tipiniz varsa bu sene sizin boyunuz orta boy yani çene hizasında ya da birazcık daha uzun ve sakal severlere müjde. Bu tarz bir saç tipine sakal çok yakışıyor, kirli hatta biraz uzun sakallı diyebiliriz.

Erkek Saç Sakal Modelleri 2021

Yani evet, yazının başından beri bu sene çok sakal moda değil dedim ama fark ettiyseniz hep karşınıza kirli sakal birazcık uzun sakal da çıkıyor. Yani naçizane yüz tipime en çok yakışan modeli bir çok sakalın çok türlüsünü denedim. Yani bundan emin olabilirsiniz. Yani üstü biraz köşeli olduğu için elmacık kemiklerim sivri sakal biraz yumuşatmaya çalışıyor. Saç konusunda da yine üst kısmı birazcık uzun bırakıp yandan temizletip yine bana en çok yakıştığını düşündüğüm modelde olmaya çalışıyorum. Yani aslında modayı kendime göre bana en çok yakışan haliyle uygulamaya çalışıyorum. O yüzden size tavsiyem sadece moda diye saçını, sakalını kestirmek yerine kendi yüz tipinize tarzınıza en çok yakıştırdığınızı uygulayın. Tabii kendinizi bilmeniz önemli ama bunu bilirken modayı da ihmal etmeyin. Evet, bu senede saçlarımızla sakallarımızla oldukça havalıyız. Beyler eğer havalı saç ve sakallarınızı, havalı kıyafetlerle kombinlemeyi unutmayın.

Erkek Saç Sakal Modelleri 2021 Erkek Saç Sakal Modelleri 2021 Erkek Saç Sakal Modelleri 2021 Erkek Saç Sakal Modelleri 2021 Erkek Saç Sakal Modelleri 2021

Yorum Yaz

1 + 8 =