En İyi 7 Erkek Giyim Trendleri 2021

En İyi Erkek Giyim Trendleri 2021

2020 yılına kadar güzel dileklerle girmiştik, öyle değil mi? Kutladık coştuk, eğlendik ama nafile. Biz neler beklerken neler bulduk? Hayat gerçekten sürprizlerle dolu yeni normal yaşantımız, yani sosyal mesafeli, maskeli falan da olsa bir şekilde devam ediyor. Evlenenler yeni doğanlar, askere gidenler, çarşı, pazar, alışveriş ve tabiî ki moda ve bizde beyefendi olarak şıklıktan asla ödün vermiyoruz. Evet bu senenin en iyi erkek stil trendlerini sıralamaya başlıyoruz. Artık mesafeli de olsa sosyalleşme bildiğimize göre trendleri yakalamak hepimizin görevi.

1 Batik desen son birkaç yıldır moda dünyası batik de senden vazgeçemiyor. Bu senede trendler arasında hatırlıyorum. Ben küçükken de bu moda yine trendi. O dönemin gençleri evde kendi tişörtlerini katlayarak boyayarak patik desen yapmaya çalışıyorlar. Aslında evde daha fazla vakit geçirdiğimiz şu günlerde hepimizin yapacağı bir şey Youtube da kesin nasıl yapıldığını anlatan videolar vardır. Sadece tişörtleri düşünmeyin, yani batik desen bu sene her parçadan oluşur. Gözler ceket bile gördü ama merak etmeyin bizim konumuz erkek modası. Yani tshirt, gömlek, hatta parmak arası terlikle bile bu modeli düşünebilirsiniz.

En İyi 7 Erkek Giyim Trendleri 2021

2 Florya desenli gömlek bu gömlekleri giyip efil efil dolaşabilirsiniz. Ruhunuza hareket katan bu gömlekleri giydiğinizde tatil moduna geçebilir. Enerji yüklenebilir ve karşı tarafa da bu güzel enerjinizi yansıtabilirsiniz.

3 bermuda şortlar yani bildiğimiz pantolonların kısa versiyonu yani parçası olmayan pantolonlar diyebiliriz. Ha bu arada bermuda şort demişken aklıma rahmetli timsah avcısı sporcu geldi. Hatırlarsanız hep bermuda şort giyerdi, haklıydı da çünkü oldukça rahat bir model bu senede her türlü pantolondan yapılan modelleri de oldukça trend yani kargo, oxford, poplin her türlü modeli kullanabilirsiniz. Bu arada adı neden bermuda diye merak edince sizler gibi araştırdım, öğrendim ve sizinle paylaşmak istiyorum. Bermuda diye bir ada var ve o adada bu şortlar eskiden beri çok popüler bir iş o yüzden adını buradan almış.

En İyi 7 Erkek Giyim Trendleri 2021

Buraya da ingilizler getirmiş. Amerika’nın doğusundaki bir adada ingilizlerin ne işi var demeyin biliyorsunuz tarih boyunca ingilizler her yerdeydi ve şortlar uzunca bir dönem klasik giyinme moda olmuş. Yani şöyle düşünün, bermuda şortun üzerine gömlek ceket, hatta gravat yani modaymış. Önümüzdeki yıllarda da niye olmasın?

4 Vintage triko ve tişörtler geçmişe olan saygımızı hatta özlemimizi kıyafetlerimize de yansıtıyoruz. Internete olsun, tişört olsun hiçbirinden vazgeçmiyoruz. Yani vintage parçalarla hem tarz hem de şık görünmek bu sene de mümkün.

5 Kalın tabanlı ayakkabı yine yüksekten gidiyoruz. Yani kalın tabanlı ayakkabılar 2021 erkek stil trendleri arasında gururla yerini alıyor. Uzaktan baktığınızda çok rahat görünmeye bilirler ama emin olun çok rahatlar. Her kombinin altına çok şık ve zarif duruyorlar. Benden tavsiye denemelisiniz.

En İyi 7 Erkek Giyim Trendleri 2021

6 Bileklikler özellikle deri, örgü ya da renkli taş mermer görünümlü modelleri ve geometrik şekilde boncukları olan bileklikleri takarak günlük kombinlere hareket katabilirsiniz. Yani tarzınızla farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

7 Renkli maske istenmeyen bir trend olsa da maalesef listemize giriyor. Belli bir sürede maske takmak zorunda kalacağız gibi gözüküyor. O yüzden bunu da kombininizin bir parçası olarak görüp renkli maskeler takabilirsiniz. Kombini tamamlayabilirsiniz. Üstelik kullan at maskeleri kullanmaktansa bu tarz pamuklu kumaşlardan yapılan maskeler kullanıp yıkayıp, tekrar kullanıp hem doğayı korumak hem de sürdürülebilirlik ve sağlığımız açısından çok daha önemli.

2021 için tatsız sürprizlerle rağmen gördüğünüz gibi hala aşık olmak mümkün. Eee hayat devam ediyor, güzel günler çok yakında biz de tarzımızı koruyarak o günleri karşılamaya hazırız. Kendimize baktıkça mutlu olduğumuz, psikolojimize de iyi geldiği bilinen bir gerçek. O yüzden şıklıktan asla ödün vermiyoruz ama şimdilik hoş çakalın.

En İyi 7 Erkek Giyim Trendleri 2021 En İyi 7 Erkek Giyim Trendleri 2021 En İyi 7 Erkek Giyim Trendleri 2021 En İyi 7 Erkek Giyim Trendleri 2021 En İyi 7 Erkek Giyim Trendleri 2021 En İyi 7 Erkek Giyim Trendleri 2021

Yorum Yaz

− 5 = 1