Dolgu Hyalüronik Asit İle Yüz Estetiği

Dolgular da önemli olan geçici dolgu kullanmaktır. Çünkü hyaluronik asit dediğimiz vücudumuz da zaten olan bir ara maddedir. Laboratuvar ortamında üretilen yönelik asitler geçici olarak vücudumuzdan su tutma özelliğindeki ilaçlardır diyebiliriz.

Bu sayede ağız köşesinde gülme çizgisi dediğimiz burun kenarından ağız köşesine nokta göz altlarından şakak bölgesin de çene de olan boşlukları doldurmadan hole içerikli dolgulardan faydalanılır dolgular da önemli olan dolguların türü, dolguların yapılma şekli ve dolguları kullanırken kişinin beklentisidir. Dolgular içerisindeki bazı dolguların içerisindeki yönelik asit miktarları daha yoğun olabilmektedir.

O zaman, kemik üzerine yapılan derin dolguların kalıcılığı daha fazla olmaktadır. Örneğin bir çene hattını belirtmedi elmacık kemiğini gösterme de yoğun dolu içerikleri tercih ederiz ki ortalama bir buçuk yıl kişinin yüzün de kalsın isteriz dudakta gözaltında daha ince dolguları tercih ederiz.
Dolgu Hyalüronik Asit İle Yüz Estetiği

Kişinin hareketlerini kısıtlama getirmesin, daha canlı durmasını sağlamasını isteriz. Yanak bölgesin de orta kıvamlı dolguları tercih ederek hafif lifting yapsın, gerginlik versin, şiş ifade oluşturmasını isteriz. Dolgu da önemli olan ihtiyaç doğrultusunda dolgu kullanılmasıdır.

Aşırı dolgu kullanılması kişinin doğal görüntüsünü kaybetmekte genç gözükeyim derken daha ileri yaşta gözükmesine sebep olabilmektedir. Dolgu uygulamaları genellikle lokal anestezi altında yapılan son derece rahat işlemlerdir. Tüm yüzün dolgu uygulamalarından sonra bir morluk olabilir. Hafif bir şişlik olabilir ama birinci haftada da bunun hepsi gidecek normal görüntüsü ortaya çıkacaktır.

Yorum Yaz

− 8 = 1