Cilt Gençleştirme Yüz Gençleştirme Tedavileri

Merhaba, bugün hepimizin en büyük dertlerinden birisi olan yaşlanmış yüz görüntüsünden bahsetmek istiyorum. Bu yüzde aynada ilk karşılaştığımızda ameliyat mı olmalıyım? Ameliyatsız yöntemlerin tercih etmeliyim. Sorusuyla hepimiz günün birinde mutlaka karşılaşıyoruz. Burada tercih etmeniz gereken her şey tabiki sizin beklentiniz ile doğru orantılı olarak değişecektir. Ancak ben özellikle üzgün yorgun, sinirli görüntünüzü veya mutsuz asabi ve sarkmış görüntünüzü çok hızlı düzeltebilecek büyük cerrahileri girişmeden kullanabileceğiniz 2 küçük yöntemden bahsetmek istiyorum.

Bunlardan bir tanesi üst göz kapağı estetiğidir üst göz kapağı estetiği özellikle doğru yapıldığında sizlerin görüntüsünü sinirli, mutsuz ve yorgun olmaktan çok hızlı şekilde uzaklaştıracak en basit cerrahi illerimizden bir tanesidir. Diğeri ise özellikle biz kadınların badem dediğimiz yüzünü sarkmış olduğu köşelerdeki görüntü en hızlı toplayabilecek olan mini yüz germe ameliyatıdır ki bu mini yüz germe ameliyatı büyük yüz germeleri girişmeden ameliyat komplikasyonları çok fazla almadan devam edebileceğiniz basit cerrahilerdendir.

Cilt Gençleştirme Yüz Gençleştirme Tedavileri Bu 2 cerrahi özellikle insan yüzünde oluşmuş olan mizaç bozuklukları toparlanmasında görüntünüzü uzun yıllar taze korumanızı sağlayacak operasyonlardır. Bu ameliyatlar için göz kapağında işe dönüş süresi bir hafta mini yüz germe de ortalama 2 haftadır işlemler öncesi eğer bir plastik cerrah ve dermatolog tarafından değerlendirilerek cilt kalitenizi ilişkin sorunlarda hal edildiğinde bu ameliyatlar sizleri uzun yıllar iyi görüntüyle mutlu bir görüntüyle idare ettirebilecek operasyonlardır.

Böylece çok büyük riskleri ve çok büyük maliyetleri girişmiş olursunuz ve sonuç sizler için oldukça yüz güldürücü olur. Ameliyatsız yöntemlerle yüzünüzdeki problemlerle başa çıkamadığınız da başvuracağınız 2 küçük cerrahiden bahsettim. Size bunlardan bir tanesi tekrar hatırlatmak istiyorum. Göz kapağı seti değil de mini yüz germedir. Bu ameliyatlar sonrası işe dönüş süresi de oldukça kısadır ve çok yüz güldürücüdür.

Yorum Yaz

4 + 3 =