Basenleri Gizlemenin Kolay Yolları ve Basenleri Küçük Gösteren Elbise Modelleri

Basenleri Kamufle Etmenin Kolay Yolları

Bir diğer moda tüyomuz basenlerinden rahatsız olanların vücut tipine uygun doğru kıyafet seçimi ile basenleri nasıl daha zayıf gösterebilecekleri ile ilgili önerilerde bulunduk.

Vücudumuza uygun doğru kıyafet seçimi ile rahatsız olduğumuz bölgeleri çok daha düzgün gösterebiliriz. Bu hafta basenleri neden rahatsız olanların bakanları nasıl daha iyi gösterebileceği ile ilgili bir bölüm hazırladık işte o önerilerimiz. Ilk seçenek a kesim çan etek tercihidir. A kesim etekler belden başlayarak aşağıya doğru bollaşan kesimi ile fazlalıkları kamufle edebilir.

Doğru pantolon seçimi pantolon seçimlerinizde cepli pantolonlar dan kaçınmalı. Ince kumaşlı ve bol kesim pantolonlar tercih etmelisiniz. Böylece basenlerimizin daha ince görünmesini sağlayabilirsiniz.

Renklerin doğru kullanımı açık renklerde bluz veya kazaklar giymek, pantolon ve eteklerin izin rengi ise koyu tonlarda seçmek dikkati üst bölgenize çekip patenlerimizi çok daha ince gösterebilir.

Ne çoraplar eğer tayt giyiyor sanız basenleri zor. Tunikler tercih etmeniz basenleri kamufle etmek için doğru bir tercih olacaktır. Diğer bir yöntem ise basen çoraplarıdır. O bölgeyi daha ince ve toplu göstermek için ideal bir yöntemdir.

Basenleri Küçük Gösteren Elbise Modelleri

Basenleri Gizlemenin Kolay Yolları ve Basenleri Küçük Gösteren Elbise Modelleri Basenleri Gizlemenin Kolay Yolları ve Basenleri Küçük Gösteren Elbise Modelleri Basenleri Gizlemenin Kolay Yolları ve Basenleri Küçük Gösteren Elbise Modelleri Basenleri Gizlemenin Kolay Yolları ve Basenleri Küçük Gösteren Elbise Modelleri Basenleri Gizlemenin Kolay Yolları ve Basenleri Küçük Gösteren Elbise Modelleri

Yorum Yaz

86 − 79 =