Bacaklar Olduğundan Daha Uzun Nasıl Gösterilir?

Bacaklar Olduğundan Daha Uzun Nasıl Gösterilir

Güzel ve şık görünmek herkesi mutlu eder. Çıkmanın en önemli kurallarından biri vücut yapısına doğru tanımak ve o yapıya uygun binmektir. Bizde bu yüzden sizler için moda tüyoları bölümü hazırladık.

Gelin hep birlikte onlara bir göz atalım. Bacaklarınızın kısa olduğunu düşünüyorsanız küçük dokunuşlarla bacaklarınızı olduğundan daha uzun gösterebilirsiniz.

Yüksek bel etek ya da yüksek bel pantolon tercih etmek. Bu durum için iyi bir seçenek olacaktır. Yüksek bel pantolon ya da etek belinizin daha ince bacaklarınızın daha uzun görünmesini oldukça etkilidir. Minibüsler yüksek bel giydiğiniz etek ya da pantolonlarımızı mini kazak mini bluz veya mini ceketle kombin dediğinizde bacaklarınızın daha uzun görünmesini sağlayabilirsiniz.

Ne çizgiler yerine dikey çizgilere sahip pantolonları giymek, bacak boyunuzun uzun görünmesine yardımcı olur. İspanyol paça pantolonları, dolgu topuk ayakkabılarla birlikte giydiğinizde bacaklarınızı daha uzun gösterebilirsiniz. Kalem etekler kalem etekleri aynı renk, çorap ve ayakkabılarla tamamlamak, bacak boyunuzu daha ince ve uzun göstermek için idealdir.

Tek renk giyinmek baştan aşağı aynı tonlarda giyinmek size ince uzun bir form kazandırmak da yardımcı olur. Böylece bacak boyunuzu olduğundan daha uzun bir görüntüye kavuşur. Ten rengi yüksek topuklu ayakkabılar kenarları açık site kolay ve diz üstü çizmeler, giymek, bacak boyunuzu oldukça uzun gösterecektir.

Ve son olarak elbise bluz, gömlek gibi parçalarda görsün. Hemen altında kullanacağınız kalın kemerler bacaklarınızın daha uzun görünmesini sağlar. bir başka moda temmuz olduğundan daha zayıf görünmek isteyenler için bunun için vücudunuzu iyi analiz etmeli ve ona uygun girmelisiniz.

Küçük dokunuşlar ve doğru kıyafetlerle çok daha zayıf görünebilirsiniz işte o önerilerimiz salaş ve bol giyinmek sizi olduğunuzdan daha iri ve kilolu gösterir. Bunun yerine bedeninize uygun ve oturan kıyafetleri tercih ederek daha ince bir görünüm elde edebilirsiniz. V yaka üstler derin v yaka bluz veya gömlekler vücudun üst bölümünü daha uzun ve ince göstermenin en basit yoludur. Büyük desenli kıyafetlerden olabildiğince kaçınmalısınız. Kıyafetlerinize küçük desenleri tercih etmeniz, sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterir.

Bacakları uzun gösteren elbise modelleri

Bacaklar Olduğundan Daha Uzun Nasıl Gösterilir? Bacaklar Olduğundan Daha Uzun Nasıl Gösterilir? Bacaklar Olduğundan Daha Uzun Nasıl Gösterilir? Bacaklar Olduğundan Daha Uzun Nasıl Gösterilir? Bacaklar Olduğundan Daha Uzun Nasıl Gösterilir? Bacaklar Olduğundan Daha Uzun Nasıl Gösterilir? Bacaklar Olduğundan Daha Uzun Nasıl Gösterilir?

 

Yorum Yaz

− 1 = 3