Ameliyatsız Cilt Gençleştirme Yöntemleri

Merhaba ben deri hastalıkları uzmanı dr Ayşegül Güney, günümüzde yaşam süresi uzadı ve insanların aktif geçirdikleri zamanda uzamış durumda. Daha aktif, daha sosyal ve iş hayatında daha fazla yer alan kişiler zihnen ve bedenen daha dinç durmak istiyorlar. Bunun içinde neler yapabiliriz buna değinmek istiyorum. Spor yapmak beslenmemize dikkat etmek, farkındalığımızı artıracak çalışmalar yapmak.
Bizim daha dinç görünmenizi ve daha dinç hissetmenizi sağlayacaktır.

Bunun dışında derimizi çevresel faktörlerle ve içsel etkilerle de yaşlanıyoruz. Bu yaşlanma sürecinde de cildimize ve dış görünümünüze destek olacak bazı uygulamaları yaparak yaşımızın en iyisi görebiliriz. Bunun için de bizi takip edecek. Bu konuda bize öneriler sunacak. Hekiminizle iletişim halinde olursak ihtiyacımız olan işlemleri ihtiyacımız noktada yaptırsak daha genç görünebilirsiniz.

Nelerdir bunlar işte giderek cildimiz sarkacak. Karışıklıkları artacak, lekelenmeler olacak. Buna yönelik cildimizin nemini, canlılığını artıracak kırışıklıkları azaltacak ve sıkılaştıracağı uygulamalar olabilir.
Gençlik aşıları olabilir. Mezoterapiler, cihaz uygulamaları olabilir. Bunları hekiminizin önerisine göre periyodik olarak yaptırabiliriz. Aynı zamanda mimik kırışıklıkları azaltmak için botoks uygulamasına yüzümüzdeki yağ, doku ve kemik dokunun küçülmesi ile oluşan etkileri azaltmak maksadıyla dolgu uygulamaları yaptırabiliriz.
Ameliyatsız Cilt Gençleştirme Yöntemleri

Fakat bu uygulamalar yapılırken kişilerin endişesi acaba doğallıktan uzaklaşır mıyım? Başka biri olur muyum? Endişesi var.

Bu uygulamalar doğru kişilerce dozunda uygulandığında ifade bozulmaz kişi doğal olarak yılları geriye sarar ve yaşına göre daha dinç görünür. Özetle yaşam dengeden ibaret, ruhsal, zihinsel ve sosyal olarak denge halinde olmak.

Ve kozmetik uygulamaları dozunda gerektiği ölçüde gerektiği zamanda yaptırmak yaşımızın en iyisi görünmenizi sağlayacaktır. Herkese sağlıklı günler dilerim.

Yorum Yaz

+ 39 = 41