6 Top 2021 İlkbahar Yaz Erkek Moda Trendleri

2021 İlkbahar Yaz Erkek Modası

Evet beyler cemre düştü. Kuzey yarım kürede ilkbahar başladı ve baharın gelmesiyle bizim de ruhumuz içimiz çiçeklenmeye başladı. Ve artık kışlıklarımızda da veda etme zamanı geldi. Baharlık yazlık artık ne varsa dolabında onlara yer açın. Bu senenin ilk bahar yaz modası neler? Biraz onlardan bahsedelim.

1. Bisiklet yaka pamuklu triko mevsim geçişlerinde her zaman kurtarıcınız olacak bu tarz ince trikolarınız mutlaka gardırobunda olsun. Malum güneş batınca serin olur. Hatta yaz akşamları omuza atmak için bile tercih edebilirsiniz. Üstelik kendileri de bu senenin modası zaten.

2. Yüksek bel pantolon Jeanler, keten pantolonlar elbette 2021 ilkbahar yaz modasında öne çıkıyor. Ancak önceki sezonlarla farkları bu sezon yüksek bel olmaları.

3. Polo yaka tişört var. Birkaç yıldır devam eden biri Floral desenli polo yaka tişört var. Bu yazın modası insanın içini açan desenleri ve yüzde 100 pamuk kumaşları bence neden vazgeçilmez olduklarını ortaya koyuyor.

4. Kalkan güneş gözlüğü, güneşli havaların vazgeçilmez aksesuarı güneş gözlüklerinde bu sezon kalkan modeller öne çıkıyor. Size hem havalı bir görünüm kazandıran hem de takmadan rahat edemeyeceğiniz en önemli aksesuar bence güneş gözlüğü. O yüzden sezonun trend modellerini asla es geçmeyin derim.

5. Dizaltı şort güneşli sıcak havaların bir diğer vazgeçilmez parçası da şortlar. Geçtiğimiz sezon bolca bahsettiğimiz Sweatshirt pantolonların modası şortlara da sıçradı. Bu sezon sweatshirt şortlar öne çıkıyor. Sadece sweatshirt şort değil elbette yine jean olsun, çin olsun yani hepsini bolca göreceğiz. Ancak küçük boy farkıyla arkadaşlar bu sezon şortların boyları uzuyor. Yani diz aslında hatta daha da uzun modelleri ön plana çıkıyor.

6. Mont yani havalar ısındı diye montlardan vazgeçmiyoruz. Elbette özellikle akşam dışarı çıkarken üzerimize mutlaka bir mont almak istiyoruz, ister ona açık ister önünü kapatarak kombinleye bileceğiniz hafif esen rüzgâra karşı bu tarz ince, baharlık montlar olsun. Evet, gördüğünüz gibi 2021 ilkbahar yaz trendleri küçük ama etkili detaylarla karşımıza çıkıyor.

Modanın gerisinde kalmamak için detayları kaçırmayın. Hem unutmayın şeytan ayrıntıda gizlidir. Sizde bu detayları kaçırmamak için bence benim yazılarımı kaçırmamak için blogu takip edin, ilginizi çekecek tarzımıza stilinize küçük dokunuşlar da bulunacağım tabi aşk hayatınızı da es geçmeyeceğim kendinize iyi bakın. Hoş çakalın.

6 Top 2021 İlkbahar Yaz Erkek Moda Trendleri 6 Top 2021 İlkbahar Yaz Erkek Moda Trendleri 6 Top 2021 İlkbahar Yaz Erkek Moda Trendleri 6 Top 2021 İlkbahar Yaz Erkek Moda Trendleri 6 Top 2021 İlkbahar Yaz Erkek Moda Trendleri 6 Top 2021 İlkbahar Yaz Erkek Moda Trendleri 6 Top 2021 İlkbahar Yaz Erkek Moda Trendleri 6 Top 2021 İlkbahar Yaz Erkek Moda Trendleri

Yorum Yaz

9 + 1 =