2021 Sonbahar Kış Erkek Moda Trendleri

2021 Sonbahar Kış Erkek Moda Trendleri

Büyük bir heveslerle güzel dileklerle girdiğimiz 2020 yılında maalesef hiç de güzel başlayamadık ama her gün umutla doğmaya devam ediyor. Güzel şeyler de oluyor, olmaya da devam edecek umutsuzluğa kapılmak yok. Bu sene kış sezonunda yine harika trendler ön plana çıkıyor. O mutlu günler de ışık olmaya devam ediyoruz. Gelin şimdi sonbahar kış sezonunun moda trendlerini bahsedelim. Kendimizi yeni sezona hazırlayalım. Evet, renk olarak özellikle tutkunun, çekiciliğin ve cesaretin rengi kırmızı tonları ön plana çıkıyor.

Şans getirdiğine inanılan kırmızı tonlardaki parçaları bu sezon bol bol göreceğiz. Kırmızı benim de en sevdiğim renklerden herkese yakıştığını düşünüyorum. Her parçada çekinmeden kombinleye bilirsiniz. Kırmızı dışında tabi bordo, kestane, koyu kızıl, kahverengi, hatta siyah gibi tonlar da öne çıkıyor. Desen olarak her zaman şık ve tarz bir görünüm kazandıran çizgili ve kareli gömlekler sonbahar kış sezonunda da moda olmaya devam ediyor.

Örneklerde flora desenleri yazda, bıraktık. Bu sezon çizgili ve kareli desenler moda, hatta her parçası ayrı renk ve dokudaki 3 parçalı takım elbiseleri tercih edebilirsiniz. Birde hatırlarsanız geçtiğimiz sezonlarda büyük logo baskılı çok modaydı. Bu sezon logoların yerini yüzler alıyor. Bol bol surat baskıları görmeye hazır olun. Bu sezon sonbahar kış aylarında diğer sezonlara kıyasla daha gelişiyoruz. Öyle slimfit yemek yok. Kazaklar da montlar da hatta pantolonlar da öyle vücudunuza oturan modelleri tercih etmiyoruz.

Tabi yani sonuçta tercih sizin ben moda olanı söylüyorum, geniş detaylar ve bizi sıcacık saran modeller bu sezonun modası hatta mont niyetine giyilen örgü geniş ve uzun hırkalar da çok moda. Güzel ören tanıdıklarınız varsa örmeye başlasın.

Bir başka trend farklı desenleri, renkleri birbirleri ile kombinleyerek kat kat giyinmek, hem ısınmak hem de tarz bir görünüm kazanmak için bence ideal. Hatta her sezonun gözdesi bambu ceket modelleri bu sezon oldukça moda. Bambu ceketsiz bir dolap düşünemiyorum. Onlar da yine geniş kesimler diz boyu paltolar, onların dışında fonksiyonel montlar bol cepli iç kısmı çıkarılabilen parka modeller ve yaka gibi ünlü detaylar sezonun trendleri arasında.

Aksesuar olarak da montların paltonun içinden giydiğiniz atkılar çok moda yeter ki uzun olsunlar ve tabii eldivenler, eldivenler ile bol bol kombinlerinizde kullanabilirsiniz. Ayakkabılar da her şeyle uyumlu chelsea botlar yine ön plana çıkıyor. Chelsea botlar dışında daha spor giyinmeyi tercih eden beyler içinde goretex outdoor bot modelleri de bu sezonun trendleri aslında goretex modası sadece botlar için geçerli değil. Spor ayakkabılar içinde geçerli. Su geçirmeyen modeller sezonun modası. Evet, renk desen, model tüm detaylarıyla kış sezonu modasını ele aldım. Bol yünlü sıcacık bir sonbahar kış sezonu bizi bekliyor ama şimdilik bana müsaade kanalıma, kendinize iyi bakın, hoş çakalın.

Sonbahar Kış Erkek Moda Trendleri

2021 Sonbahar Kış Erkek Moda Trendleri 2021 Sonbahar Kış Erkek Moda Trendleri 2021 Sonbahar Kış Erkek Moda Trendleri 2021 Sonbahar Kış Erkek Moda Trendleri 2021 Sonbahar Kış Erkek Moda Trendleri 2021 Sonbahar Kış Erkek Moda Trendleri

Yorum Yaz

58 − 51 =